منو سایت

یوبی سافت در حال ساخت بازی جدیدی به نام Pathfinder است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
یوبی سافت در حال ساخت بازی جدیدی به نام Pathfinder است

اوایل سال جاری، یوبی سافت اعلام کرد که سرورهای بازی Hyper Scape خاموش شده و بازی در دسترس نخواهد بود. حال طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، مشخص شده است که این شرکت در حال ساخت یک شغل هایپرکیپ مانند به نام Pathfinder است.

در سال 2020، یوبی سافت بازی رایگان خود Battle Royale، Hyper Scape را عرضه کرد. یکی از ویژگی های این بازی، امکان تاثیرگذاری بر تجربه بینندگان از استریمرهای Hyperscape بود. این کار در زمینه گرافیک، طراحی کارت و ارائه تجربیات متنوع نیز مورد استقبال قرار گرفت. اما مشکلات متعدد در بازی و مکانیک های نامتعادل باعث شد که بازی Hyper Scape چندان موفق نباشد. سرانجام یوبی سافت تصمیم گرفت Hyperscape را غیرقابل دسترس کند.

ظاهرا یوبی سافت Hyper Scape را به کلی رها نکرده است و قصد دارد آن را به روشی دیگر احیا کند. Exputer Media گزارشی منتشر کرده است مبنی بر اینکه یوبی سافت در حال ساخت سومین بازی تیراندازی جدید با جلوه های بصری هایپراسکیپ به نام Pathfinder است.

هنوز مشخص نیست که او پس از ترک این سمت چه خواهد کرد. در هر صورت این اثر قرار است یک تجربه هدفمند به سبک بتل رویال باشد. پس از اینکه بازیکنان در ابتدای مسابقه در قسمت های مختلف نقشه پراکنده شدند، تیم های چهار نفره باید از دو دیوار که حاوی دروازه های مختلف است عبور کرده و به مرکز نقشه برسند. در اینجا آنها با باس های کنترل شده با هوش مصنوعی رقابت خواهند کرد.

بدون شک عبور از هر یک از دروازه ها چندان آسان نیست. فقط تعداد معینی از دروازه‌های انتخاب شده به‌طور تصادفی قابل عبور هستند. در این حالت، دروازه قفل است و شما نمی توانید از آنها عبور کنید. بنابراین، هر تیم باید مسیرهای مختلفی را برای رسیدن به مرکز نقشه امتحان کند. در طول مسیر دشمنانی وجود خواهند داشت که توسط هوش مصنوعی کنترل می شوند. هر چه به مرکز نقشه نزدیکتر شوید، شکست دادن این دشمنان سخت تر خواهد بود. همچنین این امکان وجود دارد که تیم ها با یکدیگر روبرو شوند و مجبور به مبارزه با یکدیگر شوند.

بازی Ubisoft Pathfinder

Pathfinder یک تجربه PvPvE است

شخصیت های Pathfinder به عنوان شخصیت شناخته می شوند و هر کدام توانایی های منحصر به فرد خود را دارند. جزئیات این توانایی های ویژه هنوز منتشر نشده است. همچنین یک مرکز مرکزی وجود دارد که بازیکنان می توانند با یکدیگر تعامل داشته باشند، تیراندازی تمرین کنند، در وسایل نقلیه رقابت کنند، از فروشگاه درون بازی بازدید کنند و فعالیت های دیگر را انجام دهند.

با توجه به این ویژگی ها، به نظر می رسد که پاف یاب تجربه متفاوتی از سبک بتل رویال ارائه می دهد. این اثر را می توان به عنوان نسخه علمی تخیلی Hunt: Showdown ارائه کرد. در حال حاضر اطلاعات کافی برای ارزیابی موفقیت یا شکست بالقوه Pathfinder وجود ندارد. اگر یوبی سافت می خواهد از بازیکنان استقبال کند، Pathfinder باید از Hyper Scape جدا شود.

به گزارش اکسپوتر، این رسانه تصاویر و ویدیوهایی از بازی Pathfinder دارد. اما او آنها را در گزارش خود منتشر نکرد. پاف یاب نیز توسط سه منبع مختلف تایید شده است. علاوه بر رسانه ها، PC Gamer اعلام کرد که یک منبع آشنا با پروژه های اعلام نشده یوبی سافت به توسعه Pathfinder اشاره کرده است.

نظر شما در مورد ساخت Pathfinder توسط یوبی سافت چیست؟ آیا این اثر شکست Hyper Scape را جبران می کند؟ به نظر شما Puff Finder در میان بسیاری از بازی های Battle Royale چقدر موفق است؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: PC Gamer