منو سایت

یوبی سافت خدمات آنلاین 90 بازی قدیمی را حذف نمی کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
یوبی سافت خدمات آنلاین 90 بازی قدیمی را حذف نمی کند

یوبی سافت خدمات آنلاین 90 بازی قدیمی را حذف نمی کند

یوبی سافت خدمات آنلاین 90 بازی را در چندین پلتفرم متوقف کرده است. بازی همچنان قابل بازی خواهد بود و ویژگی‌های آفلاین هر بازی باید به طور عادی به کار خود ادامه دهند.

یوبی سافت خاطرنشان می کند که اخبار بازی و آمار بازیکنان در هر بازی آسیب دیده نیز غیرفعال است. برای هر یک از بازی هایی که از خدمات Ubisoft Connect استفاده می کردند، واحدها و چالش ها غیرفعال می شوند. آنچه Ubisoft به عنوان “ULC” (محتوای قابل باز شدن) توصیف می کند، مانند نقشه ها یا پوسته های اضافی در همه بازی های آسیب دیده نیز غیرفعال شده است، بدون هیچ ابزار جدیدی برای باز کردن قفل آنها. پخش‌کننده‌های رایانه‌ای که قبلاً چنین محتوایی را باز کرده‌اند، توسط آن قفل می‌شوند، در حالی که بازیکنان کنسول همچنان می‌توانند از محتوای قفل‌شده لذت ببرند، مگر اینکه فایل‌های ذخیره بازی برای آن بازی خاص بازنشانی شوند.

لیست کامل بازی‌ها شامل عناوین مورد علاقه و تحسین‌شده بسیاری است، از بازی‌های تک‌نفره مانند Assassin’s Creed 2 تا عناوین متمرکز بر چند نفره‌تر مانند Rainbow Six Vegas و دنباله آن. لیست طولانی عناوین Just Dance نیز در حال از دست دادن ویژگی های آنلاین هستند.

در حالی که برخی از بازی‌ها سرورهای خود را فقط در پلتفرم‌های منتخب از دست می‌دهند – بازی‌هایی مانند Just Dance 2016 تا Just Dance 2018 فقط پشتیبانی آنلاین از PlayStation 3، Xbox 360 و Wii را از دست می‌دهند، اما همچنان می‌توانند روی Xbox One، PlayStation 4 و Wii U به صورت آنلاین بازی کنند. -بقیه، مانند Rainbow Six Vegas 1 و 2، تمام پشتیبانی آنلاین خود را از دست می دهند. Splinter Cell: Chaos Theory در حال از دست دادن ویژگی های آنلاین رایانه شخصی است، در حالی که Splinter Cell: Double Agent اجزای آنلاین خود را در همه سیستم عامل های موجود از دست می دهد.

یوبی سافت هنوز دلیلی برای تعلیق خدمات آنلاین بازی های آسیب دیده ارائه نکرده است. فهرست کاملی از عناوین Ubisoft و پلتفرم‌های مرتبطی که عملکرد آنلاین خود را از دست می‌دهند را می‌توانید در مقاله راهنمای رسمی Ubisoft درباره این موضوع پیدا کنید.