منو سایت

یوبی سافت تعداد بازی های حاوی NFT را افزایش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
یوبی سافت تعداد بازی های حاوی NFT را افزایش می دهد

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، پس از قطع شدن پشتیبانی از Ghost Recon Breakpoint، یوبی سافت اعلام کرد که تعداد بازی های حاوی NFT را افزایش خواهد داد.

NFT اصطلاحی است که این روزها اغلب در اینترنت و اخبار می شنوید. سودهای کنونی حاصل از این کسب و کار، فعالان صنعت بازی های رایانه ای را بر آن داشته است تا مانند سایر شرکت ها، تخفیف هایی را برای محصولات خود ارائه دهند. یکی از این شرکت های فعال در زمینه بازی های ویدیویی، یوبی سافت است.

این شرکت در قالب یوبی سافت کوارتز تلاش کرد تا به NFT اجازه ورود به بازی هایش را بدهد. اولین بازی که در قالب آن به بازیکنان پیشنهاد شد Ghost Recon Breakpoint بود. یوبی سافت روز چهارشنبه اعلام کرد که پشتیبانی از Ghost Recon Breakpoint را متوقف کرده است. اما این امر Ubisoft Quartz را به طور کامل متوقف نکرده است. یوبی سافت اعلام کرده است که اخبار NFT و بازی های بیشتری حاوی آن در آینده منتشر خواهد شد.

این شرکت در یک پست جدید در Ubisoft Quartz نوشت: “از همه بازیکنان Ghost Rican Breakpoint که اولین شماره های خود را دریافت کردند تشکر می کنم.” شما صاحب بخشی از بازی هستید و نام خود را در تاریخ به جا گذاشته اید. جدیدترین بازی Digit Ghost Recon Breakpoint در 17 مارس 2022 منتشر شد. “منتظر آخرین اخبار در مورد ویژگی های پلتفرم Ubisoft Quartz و اضافه شدن آن به بازی های دیگر باشید.”بازی های حاوی Ubisoft NFT

Ubisoft Quartz پلتفرم تحویل NFT برای Ubisoft است

طبق گزارش جدید منتشر شده توسط رسانه Kotaku، تیم Ubisoft Quartz از زمان اضافه شدن این پلتفرم به بازی Ghost Rican Breakpoint و نارضایتی شدید بازیکنان سکوت کرده است. یوبی سافت به استخدام کارمندان جدید برای موقعیت های بلاک چین ادامه می دهد. سخنگوی Kotaku گفت: اطلاعات بیشتر در مورد پلتفرم Ubisoft Quartz در آینده منتشر خواهد شد.

به گفته توماس بیدو، مدیر عامل ICO Partners، در مجموع 67 مورد NFT Ghost Recon Breakpoint NFT از طریق پلتفرم Rarible فروخته شد. فروشگاه تایید شده دیگر یوبی سافت، objkt.com، در مجموع ۲۶ آیتم بازی فروخته است.

نظر شما در مورد افزایش تعداد بازی های حاوی NFT از سوی یوبی سافت چیست؟ آیا این اقدام شرکت مذکور برای صنعت بازی های ویدیویی مفید خواهد بود؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: PCGamesN