منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • یوبی سافت با استفاده از بازی های ویدئویی درباره گرم شدن کره زمین آموزش می دهد

یوبی سافت با استفاده از بازی های ویدئویی درباره گرم شدن کره زمین آموزش می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
یوبی سافت با استفاده از بازی های ویدئویی درباره گرم شدن کره زمین آموزش می دهد

گرمایش زمین پدیده ای هشداردهنده و خطرناک است که پیامدها و آثار مختلفی بر روی کره زمین و حیات آن خواهد داشت. علاوه بر اتخاذ سیاست های مختلف، افزایش آگاهی عمومی برای مقابله با این پدیده ضروری است. اکنون با توجه به آخرین اخبار بازی، یوبی سافت به عنوان یکی از بازیگران اصلی صنعت بازی های ویدیویی، در حال برنامه ریزی برای افزایش آگاهی در مورد گرمایش زمین در قالب محصولات خود است.

در این راستا، یوبی سافت با گروه Playing for the Planet همکاری خواهد کرد، گروهی که زیر نظر سازمان ملل کار می کند و قصد دارد با استفاده از بازی های ویدیویی جوانان را در مورد گرم شدن کره زمین آگاه کند و آنها را تشویق به اقدام برای مقابله با آن کند.

یوبی سافت در کار خود به روش های مختلفی برای ارائه اطلاعات در مورد گرمایش زمین حرکت می کند. به عنوان مثال، Riders Republic یک رویداد درون بازی «کوتاه و بی‌نفس» خواهد داشت که «استراتژی‌هایی را برای کاهش حجم و اندازه آتش‌سوزی‌ها آموزش می‌دهد، و همچنین بازیکنان را از نظر احساسی از عواقب آتش‌سوزی‌های جنگلی آگاه می‌کند».

یوبی‌سافت در ادامه توضیح می‌دهد: «رویداد بازی Riders Republic به بازیکنان اعلام نخواهد شد. در عوض وقتی وارد بازی می شوند بلافاصله در شرایطی قرار می گیرند که جنگل های اواسط بازی در آتش می سوزند. در این شرایط آسمان نارنجی و دود ناشی از آتش سوزی جنگل در طول بازی قابل مشاهده خواهد بود. به طور پیش فرض بازیکنان به ماسک ضد گاز مجهز می شوند و به دلیل آتش سوزی بخشی از نقشه غیر قابل دسترس خواهد بود. در این شرایط که کل بازی در حالت آماده به کار است، بازیکنان باید با یکدیگر همکاری کنند تا از سوختن جنگل ها جلوگیری کنند.

بازی های ویدئویی گرمایش جهانی توسط یوبی سافت

Skull & Bones رویدادی با محوریت گرمایش جهانی خواهد داشت

همراه با Riders Republic، Ubisoft قصد دارد Skull & Bones را با رویدادی معرفی کند که «به سوء استفاده بیش از حد از منابع که با افزایش تقاضا برای باله‌های کوسه در بازی و در دنیای واقعی مشاهده می‌شود، رسیدگی می‌کند». بازیکنان این فرصت را خواهند داشت تا با متحد کردن نیروهای خود برای محافظت از حیات وحش دریایی و درک ماهیت مخرب آن، علیه تجارت باله‌های کوسه اقدام کنند.»

یوبی‌سافت می‌گوید: «همانطور که در مورد چالش‌های اجتماعی ما، تغییر باید مشارکتی باشد، آگاهی عمومی را افزایش دهد و دیگران را به یادگیری و توجه به سایر علل محیطی که نیاز به توجه دارند، تشویق کند. در بازی آینده Skull & Bones، بازیکنان زمان قابل توجهی را در دریاها و اقیانوس ها سپری خواهند کرد. در حالی که دزدان دریایی برای زنده ماندن تلاش می کنند، اقیانوس خانه و دنیای آنهاست. مانند اقیانوس‌های واقعی، دنیای بازی Skull & Bones منابع فراوانی را برای استفاده در طول ماجراجویی‌تان ارائه می‌کند، اما در عین حال برای بهره‌برداری افسارگسیخته نیز باز است.

Ubisoft در توییتر اعلام کرد که در Gamescom 2022 شرکت خواهد کرد. این شرکت هنوز عناوینی را که در Gamescom 2022 ارائه خواهد کرد اعلام نکرده است. حضور Ubisoft در زمانی رخ می دهد که بسیاری از شرکت های بزرگ از جمله Sony، Nintendo، Activision Blizzard و Tik To اعلام کرده اند. غیبت آنها در این نمایشگاه مایکروسافت هنوز هیچ توضیحی برای حضور یا عدم حضور خود در Gamescom 2022 ارائه نکرده است.

نظر شما درباره تلاش یوبی سافت برای افزایش آگاهی عمومی در مورد گرم شدن کره زمین با استفاده از بازی های ویدیویی چیست؟ آیا این نتایج مثبتی خواهد داشت؟ آیا برای مقابله با این پدیده مخرب اقدامی انجام داده اید؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Eurogamer