منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • یوبی سافت از جدیدترین بسته الحاقی بازی Assassin’s Creed Valhalla رونمایی کرد

یوبی سافت از جدیدترین بسته الحاقی بازی Assassin’s Creed Valhalla رونمایی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
یوبی سافت از جدیدترین بسته الحاقی بازی Assassin's Creed Valhalla رونمایی کرد

طبق تریلر منتشر شده در رویداد Ubisoft Forward، Ubisoft از آخرین بسته الحاقی بازی Assassin’s Creed Valhalla The Last Chapter نام دارد و به نظر می رسد با معرفی بازی جدید Assassin’s Creed Mirage رسما به پایان خط داستانی ماجراجویی Ivor و Odin رسیده ایم.

طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، یوبی سافت اوایل سال جاری رسما اعلام کرد که قسمت پایانی داستان شخصیت و بسته الحاقی Ivor در دست ساخت است و در اواخر سال 2022 به بازی اضافه خواهد شد. حال اطلاعات بیشتری در مورد جزئیات این بازی وجود دارد. محتوای اضافی منتشر شده است.محتوای اضافی The Last Chapter به عنوان یک بسته الحاقی رایگان به Assassin’s Creed Valhalla اضافه خواهد شد تا داستان ناتمام شخصیت های بازی، قوس های داستانی و موارد دیگر تکمیل شود.

بازی Assassin’s Creed Valhalla آخرین نسخه از فرنچایزهای یوبی سافت تا سال 2020 است که استودیو تا به امروز به پشتیبانی از آن ادامه می دهد و تاکنون سه بسته اضافی به نام های Wrath of the Druids، The Siege of Paris و Dawn of Ragnarök منتشر شده است. آخرین آن در اواخر سال 2022 با نام The Last Chapter منتشر خواهد شد.

بسته الحاقی Assassin's Creed Valhalla

جدیدترین بسته الحاقی Assassin’s Creed Valhalla

طبق گفته Gareth Glover، کارگردان Assassin’s Creed Valhalla، الحاقیه جدید Assassin’s Creed Valhalla تمام داستان های ناتمام شخصیت های اصلی و فرعی بازی را تکمیل می کند و فقط شامل یک داستان فرعی ساده نخواهد بود. گلاور همچنین به گفته های خود اضافه کرد که بسیاری از شخصیت های مهم تاریخی در جدیدترین محتوای داستانی بازی حضور خواهند داشت.

باسیم، شخصیت اصلی Assassin’s Creed Mirage نیز در تریلر منتشر شده برای گسترش The Last Chapter حضور دارد و او در مورد داستان ها و خاطرات گذشته ایور به عنوان یک انسان صحبت می کند. با توجه به اطلاعات دریافتی، احتمالا باید شاهد پیوستن ایوار به چهره های تاثیرگذار تاریخی در این محتوای جدید باشیم و داستان و ماجراجویی خود را به پایان برساند. Assassin’s Creed Valhalla هم اکنون برای پلتفرم های Xbox، PC، PlayStation و Google Stadia در دسترس است.

منبع: Gamespot