منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • یادداشت‌های مربوط به وصله‌های ۱ آوریل WoW شامل برخی ارجاعات جسورانه به Elden Ring است

یادداشت‌های مربوط به وصله‌های ۱ آوریل WoW شامل برخی ارجاعات جسورانه به Elden Ring است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
یادداشت‌های مربوط به وصله‌های ۱ آوریل WoW شامل برخی ارجاعات جسورانه به Elden Ring است

یادداشت‌های مربوط به وصله‌های ۱ آوریل WoW شامل برخی ارجاعات جسورانه به Elden Ring است

بلیزارد پچ یادداشت های جعلی را برای 1 آوریل برای پچ 2.4 World of Warcraft، Beyond the End of Infinity: The Final Everything Beginning Forever منتشر کرده است، و بیش از چند اشاره به Elden Ring در دریایی از جوک ها پنهان شده است.

جوک‌های مربوط به حلقه الدن در بخش کلاس Shaman در یادداشت‌های تصحیح ثبت شده‌اند و بلیزارد نوشته است که شمن‌ها اکنون می‌توانند به سطح جدیدی از وجود بین دشت‌های آزروت و عناصر عنصری، پادشاهی Betwixt سفر کنند. سفر به این پادشاهی جدید، شمن ها را در حالت “لکه” قرار می دهد، جایی که اگر بمیرند، تمام گلیف های خود را از دست خواهند داد و باید در هنگام مرگ آنها را بازیابی کنند.

در حال پخش: World Of Warcraft – Eternity’s End: An Review of the Attack

در حالی که در پادشاهی Betwixt، همه کسانی که به شمن ها احضار می شوند با عروس دریایی معنوی جایگزین می شوند، در حالی که شکل گرگ معنوی شمن اکنون “سگ” نامیده می شود. بلیزارد اشاره می‌کند که Realms Betwixt پر از رمز و راز است، رمزی که سایر شمن‌ها می‌توانند با گذاشتن پیام‌هایی که «هرگز شما را به هیچ وجه گمراه یا فریب نمی‌دهند» به کشف آن کمک کنند.

البته، همه اینها شوخی‌هایی هستند که از بازی تحسین‌شده From Software RPG الهام گرفته شده‌اند، که شامل همه چیز می‌شود، از پول رونی Elden Ring گرفته تا بازیکنانی که دائماً از طریق سیستم پیام‌رسان بازی به هر حیوانی در Elden Ring «سگ» می‌گویند.

در حالی که شوخی‌های مربوط به حلقه الدن قطعاً برجسته هستند، جناس‌های بسیار دیگری نیز در یادداشت‌های اصلاحی اول آوریل بلیزارد یافت می‌شوند. نام اصلاح جعلی خود اشاره ای به نام به روز رسانی اخیراً منتشر شده برای Eternity’s End است.

شوخی‌های دیگر عبارتند از WoW Classic که فصل جدیدی از «روزه‌داری متناوب» را دریافت می‌کند، جایی که عاشقان غذا فقط بعد از ظهر می‌توانند پذیرایی کنند. یک کلاس جدید، Tinker Leaker، وارد بازی می شود. این کلاسی متمرکز بر آینده نگری است که در ضمانت های کوتاه مدت و تضمین های بلند مدت برای آینده خود WoW تخصص دارد و نام و ظاهر آن در پایان هر جلسه تغییر می کند تا بتوان “پیش بینی” های آینده را با اطمینان بیشتری انجام داد. . با رونمایی از افزونه بعدی WoW در افق، Reddit و انجمن‌های مختلف در ماه‌های اخیر مملو از اطلاعات داخلی ادعایی درباره آینده بازی منتشر شده توسط “نشت‌های” ادعایی شده‌اند، که به نظر می‌رسد بلیزارد را به سرگرمی با جامعه سوق داده است. یک کلاس جدید با تمرکز بر نشت.

بلیزارد همچنین برای معرفی «حرفه‌های خرد» جدید مانند زنبورداری، خوراک‌شناسی، میکروآب‌سازی و تغییراتی که به فیلم‌های اخیر مانند «به بالا نگاه نکن» و «روشن شدن قرمز» اشاره دارد، زمان می‌برد. Death Knights اکنون فقط شوالیه خواهند بود، اندازه کیف تا 80% کاهش یافته است، Taurens، vorgens و drains اکنون می‌توانند شکارچی شیاطین باشند، و جنگجویان یک طراحی مجدد بزرگ از کلاس دریافت می‌کنند تا بیشتر بر موسیقی تمرکز کنند. شوخی ها ادامه دارد.

در حالی که هیچ یک از این افزودنی های جعلی به WoW قابل بازی نیست، بازی های روز اول آوریل زیادی وجود دارند که ملموس تر هستند. شوخی اول آوریل سال گذشته در بین ما به واقعیت تبدیل شد و آپدیت قابل دانلود Minecraft با حذف اکثر ویژگی های بازی، بازی را کمی ساده تر می کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.