منو سایت

گلوور بنا به دلایلی برمی گردد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
گلوور بنا به دلایلی برمی گردد

گلوور بنا به دلایلی برمی گردد

از میان تمامی بازی‌هایی که احتمالاً در سال 2022 دوباره منتشر می‌شوند، عنوان N64 Glover در صدر فهرست ما قرار نداشت. با این حال، بازی 1998 به زودی با نسخه جدید برای PC منتشر خواهد شد که در تاریخ 20 آوریل بر روی استیم منتشر خواهد شد.

Glover یک بازی N64 است که در دهه 90 توسط Interactive Studios ساخته و توسط Hasbro منتشر شده است. بازی شاهد بود که بازیکنان کنترل Glover عنوان، یک دستکش سفید متحرک و انسان‌وار را در دست گرفتند. در پلتفرمر، گلوور وظیفه داشت تا یک توپ جادویی را در چندین سطح با پرش، دریبل، غلت زدن یا پرتاب توپ هدایت کند تا به نقطه بازرسی نهایی برسد.

در حالی که Glover در زمان انتشار به طور کلی مورد بررسی قرار گرفت، بررسی اصلی GameSpot از این عنوان کمتر درخشان بود و به دلیل مکانیک های “ناامید کننده” آن تنها امتیاز 5.1 از 10 را به آن داد. به طور کلی، بازی با استقبال خوبی روبرو شد، به اندازه ای که دنباله آن اعلام شد و توسعه آغاز شد، اگرچه Glover 2 هرگز ظاهر نشد.

نسخه جدید Glover برای رایانه شخصی توسط استودیو Piko Interactive ساخته شده است، شرکتی که در بیوگرافی خود در توییتر ادعا می کند که “مالکیت معنوی قدیمی را برای انجام کارهای بزرگ خریداری می کند!” صفحه بازی Steam می گوید که نسخه جدید Glover به طور کامل از کد منبع اصلی N64 با پیشرفت هایی برای رایانه های مدرن بازسازی شده است. در حال حاضر در سال 2018پیکو همچنین اعلام کرده است که روی تکمیل Glover 2 برای عرضه کار خواهد کرد، هرچند چیز دیگری در این زمینه اعلام نشده است.

پس از اینکه Piko Interactive خشم مدافعان بازی را برانگیخت، اعلام انتشار مجدد آن بی تاثیر نماند. در حالی که پیکو گفت که ماموریت او در راستای حفظ بازی است، و آن را در توییتی اینگونه توصیف کرد:حفاظت تجاریوی به دلیل انتشار گزارش دانلود و تهدید قانونی علیه افرادی که این کار را انجام داده اند مورد انتقاد قرار گرفت. نمونه های اولیه ویرایش نشده را منتشر کرد یا بتا به نفع حفاظت.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.