منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • گسترش Cyberpunk 2077 در سال 2023 در راه است، اخبار بیشتری در سال جاری

گسترش Cyberpunk 2077 در سال 2023 در راه است، اخبار بیشتری در سال جاری

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
گسترش Cyberpunk 2077 در سال 2023 در راه است، اخبار بیشتری در سال جاری

توسعه دهنده سی دی پراجکت رد تایید کرد که اولین الحاقیه بزرگ Cyberpunk 2077 در سال 2023 منتشر خواهد شد. استودیوی لهستانی در آخرین گفتگوی مالی امروز خود این خبر را اعلام کرد.

این اولین باری است که CD Projekt Red اطلاعاتی در مورد زمان انتشار افزونه ارائه می دهد. استودیو هیچ جزئیاتی در مورد انتظارات از او به اشتراک نگذاشته است، اگرچه CD Projekt Red تاریخچه ای از افزونه های بزرگ و چشمگیر مانند Hearts of Stone و Blood and Wine در The Witcher 3 دارد.

جزئیات بیشتر در مورد افزونه Cyberpunk 2077 اواخر سال جاری اعلام خواهد شد.

به عنوان بخشی از آخرین اطلاعات در مورد سود CD Projekt Red، این شرکت گفت که پس از اینکه Cyberpunk 2077 در سال 2020 راه اندازی شد، به “پتانسیل طولانی مدت” اعتقاد دارد. از آن زمان، CD Projekt Red هشت به روز رسانی اصلی بازی را منتشر کرده است. از جمله به‌روزرسانی بزرگ 1.5، که مزایای PS5 و Xbox Series X | S را باز کرد و تغییرات زیادی را در سراسر کشور ایجاد کرد.

مدیریت گفت: “یکی از اولویت های ما برای سال 2021 بهبود گیم پلی Cyberpunk 2077 بود. ما اکنون از بازی راضی هستیم و از پذیرش گیمرها در نسخه کنسول نسل بعدی آن تشویق می شویم.”

در حالی که CD Projekt Red به کار بر روی Cyberpunk 2077 و گسترش آن ادامه می دهد، استودیو به طور کلی تعداد تیم های سازنده بازی را نسبت به سال گذشته کاهش می دهد. همانطور که در نمودار زیر می بینید، اکثر تیم های توسعه CD Projekt Red اکنون روی «پروژه های دیگر» از جمله بازی بعدی Witcher کار می کنند. توسعه دهندگان متعهد به حمایت از Cyberpunk 2077 و گسترش آن به نظر می رسد در حال حاضر کمتر از هر زمان دیگری از پایان سال 2020 در میان تیم گسترده تر است.

CD Projekt چگونه تیم های توسعه خود را توزیع می کند
CD Projekt چگونه تیم های توسعه خود را توزیع می کند

Cyberpunk 2077 بیش از 18 میلیون نسخه فروخته است، در حالی که The Witcher 3 به تازگی از 40 میلیون نسخه عبور کرده است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.