منو سایت

گزینه های دسترسی Last of Us Part 1 اعلام شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
گزینه های دسترسی Last of Us Part 1 اعلام شده است

تنها چند روز تا انتشار نسخه بازسازی شده باقی مانده است بازی The Last of Us قسمت 1 چیزی باقی نمانده و هر روز شاهد اطلاعات و ویدیوهای جدیدی از این عنوان مورد انتظار هستیم. با این حال، اطلاعات جدید در مورد ویژگی ها و امکانات دسترسی به بازی The Last of Us قسمت 1 اخبار اضافه شدن یک سری آیتم های ویرایش دوم به این عنوان را دریافت کرده ایم. در زمینه پیشتازی در صنعت بازی در اکثر موارد به خصوص دسترسی به عناوین مختلف، استودیوی Naughty Dog پیشتاز است و در آن شکی نیست.

طبق آخرین اخبار بازی، لیست کاملی از ویژگی های دسترسی بازی Last of Ace اعلام شده است که نشان می دهد سازندگان برای بازگردانی این عنوان تلاش زیادی کرده اند. عنوان Last of Ace از Naughty Dog اولین بار در سال 2013 منتشر شد که توانست تحسین بسیاری از منتقدان و طرفداران را به خود جلب کند و منجر به توسعه صنعت بازی در سبک های مختلف شود. در بازسازی این عنوان علاوه بر بهبود جلوه های بصری، کاهش زمان بارگذاری، پشتیبانی از کنترلر با حسگر دوگانه و موارد دیگر، قابلیت های دسترسی بازی نیز افزایش یافته است و بر اساس تریلر منتشر شده، شاهد اضافه شدن آن بوده ایم. از ویژگی های نسخه دوم تا نسخه اول.

دسترسی به بازی The Last of Us قسمت 1

دسترسی بیشتر به بازی The Last of Us Part 1

بر اساس گزینه های اضافه شده، دسترسی بازی به چند قسمت تقسیم می شود، به عنوان مثال، گزینه هایی برای کمک به نابینایان، ناشنوایان و حتی افراد دارای مشکلات حرکتی. شرایط برای آنها فراهم شده است. متیو گالانت، کارگردان بازسازی Last of Ace اشاره می کند که سیستم صوتی که امروزه فقط در فیلم ها استفاده می شود، در بازسازی این عنوان نیز وجود دارد. به غیر از این موارد، ویژگی های دیگری که شامل درجات مختلف سختی، از ساده ترین حالت ممکن بسیار آسان تا سخت ترین Survivor است، به این عنوان اضافه شده است و بازیکنان می توانند گزینه های مختلفی را از شدت حمله دشمن، سرعت حمله انتخاب کنند. حمله آنها، دقت و پیچیدگی حرکات شخصیت و غیره. دیگری را با توجه به نوع بازی خود تنظیم کنید.

به عنوان گزینه های اضافه شده به قسمت بصری می توان به صفحه نمایش با کنتراست بالا، حالت HUD برای کوررنگی، ذره بین صفحه و مواردی از این دست اشاره کرد. لیست کامل از دسترسی به بازی The Last of Us قسمت 1 در پست وبلاگ پلی استیشن قرار دارد که برای اطلاعات بیشتر می توانید به آن مراجعه کنید. نسخه بازسازی شده The Last of Us Part 1 در 11 سپتامبر 1401 برای پلتفرم پلی استیشن 5 منتشر شد و نسخه رایانه شخصی آن نیز در دست توسعه است.

منبع: Videogamechronicle