منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • گرگ در میان ما 2 پیشنهاد نمی کند که شما اولین بازی را بازی کنید

گرگ در میان ما 2 پیشنهاد نمی کند که شما اولین بازی را بازی کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
گرگ در میان ما 2 پیشنهاد نمی کند که شما اولین بازی را بازی کنید

گرگ در میان ما 2 پیشنهاد نمی کند که شما اولین بازی را بازی کنید

«گرگ در میان ما» بازگشته است، اما دنباله‌ای که مدت‌ها انتظارش را می‌کشید بدیهی است که چندان به ماجراجویی اپیزودیک اصلی 2013 تکیه نخواهد کرد.

اوتیلی گفت: «ما تلاش می کنیم داستان هایمان را طوری طراحی کنیم که بتوانند به تنهایی بایستند. ما فکر می کنیم ابتدای قسمت اول همه چیز را به گونه ای تنظیم می کند که بازیکن بفهمد شخصیت ها چگونه به جایی که الان هستند رسیده اند.”

در حال پخش: The Wolf Among Us 2 – رونمایی رسمی از تریلر کامل

این بدان معنا نیست که ورود به دنباله بدون دانستن بازی اول بهترین راه برای تجربه The Wolf Among Us 2 خواهد بود – در واقع، اوتیلی گفت که امیدوار است حداقل برخی از بازیکنان جدید قبل از حذف فصل دوم، فصل اول را بررسی کنند. اما فقط تازه واردها می توانند “در این لحظه وارد شوند و بفهمند که چه خبر است.”

مجموعه The Wolf Among Us که بر اساس مجموعه کتاب های کمیک Fables ساخته شده است، تاریخچه ای پرآشوب دارد و دنباله آن در ابتدا برنامه ریزی شده بود و سپس با بسته شدن Telltale Games در سال 2018 لغو شد. با توجه به اینکه استودیو اکنون تحت رهبری جدید است، The Wolf Among Us 2 در حال توسعه است. با شروع، به جای تلاش برای احیای دنباله اصلی برنامه ریزی شده. بازی جدید همچنین ابزار بدنام Telltale را به نفع Unreal Engine حذف می کند.

اکشن «گرگ در میان ما 2» شش ماه پس از وقایع فصل اول اتفاق می‌افتد و کشف روایی او این است که بیگبی ولف از سمت خود برکنار شد و به مدیریت خشم فرستاده شد، در حالی که به معاون شهردار سفید برفی برای محافظت از آن کمک می‌کرد. Fabletown در امنیت. مانند بازی اول، TWAU 2 نیز تا سال 2023 به صورت پراکنده منتشر خواهد شد، اگرچه Telltale Games در تلاش است تا قبل از انتشار قسمت اول، مجموعه کامل را تکمیل کند تا از انتشار با تاخیر جلوگیری کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.