منو سایت

گردانندگان Elden Ring حالت های آسان و دشوار را اضافه کرده اند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
گردانندگان Elden Ring حالت های آسان و دشوار را اضافه کرده اند

گردانندگان Elden Ring حالت های آسان و دشوار را اضافه کرده اند

مارس پر از گفتمان بود، عمدتاً به دلیل حلقه الدن و دشواری آن. برای برخی از افراد، بازی بیش از حد دشوار است، که باعث می شود فرد یک مدی ایجاد کند که آن را بسیار آسان تر می کند. با دیدن این، با این حال، یک موددر دیگر تصمیم گرفت دقیقا برعکس عمل کند.

هر دو حالت دوئل را می توان در NexusMods پیدا کرد. حالت Easy Elden Ring دقیقاً همان کاری را که می گوید انجام می دهد و با توجه به توضیحاتش از سختی بازی برای «گیمرهای عصبانی» می کاهد. با دانلود و فعال سازی این حالت (که نباید در حالت بازی آنلاین از آن استفاده شود)، بازیکنان 50 درصد آسیب کمتری از دشمنان می گیرند، 25 درصد آسیب بیشتری وارد می کنند و در ریزش ران ها ده برابر افزایش می یابند. با این تغییرات تقریباً همه باید بتوانند برنده بازی باشند.

با دیدن این مد و موارد مشابه، Silentverge02 را بر آن داشت تا ماد تقلب خود را برای Elden Ring، Prepare To Die بسازد. پس از خسته شدن از دیدن همه این مدهای “حالت آسان” که یک روز در میان پمپ می شوند، طبق توضیحات حالت، کاربر در عوض این کد کوتاه را شکست. نصب این مود مانع از سفر سریع بازیکنان به هر جایی به جز کلیساها و کلیساها می شود، دشمنان را باهوش تر می کند و آسیب، محافظت و مقاومت آنها را افزایش می دهد. بسیاری از مردم واقعاً مجبور نیستند با نصب این ماد بازی کنند، اما اگر می‌خواهید زمان دردناکی را سپری کنید، خوب، آنجاست.

البته، برای سخت‌تر کردن حلقه الدن همیشه نیازی به تغییرات ندارید. دیگر بازیکنان در حال حاضر بازی را با چالش‌های خود تحمیلی انجام می‌دهند، از جمله کتک زدن رئیس‌ها در حین استفاده از کنترل‌کننده‌های موزی یا به سادگی شکست دادن کل بازی در کمتر از یک ساعت.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.