منو سایت

گرافیک و موتور جدید GTA 6 از زمان خود جلوتر است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
گرافیک و موتور جدید GTA 6 از زمان خود جلوتر است

Rockstar سالهاست که عطش طرفداران سری GTA بوده است بازی GTA 6ذخیره. این شرکت مدتی پیش تولید GTA 6 را تایید کرد و شایعات قبلی را تایید کرد. اگرچه اطلاعاتی از این بازی منتشر نشده است; گزارش هایی وجود دارد که به ما سرنخ می دهد. به گفته یکی از نزدیکان Rockstar، موتور بازی مستقل GTA 6 دارای سر و گردن بالاتر از موتورهای فعلی است.

به گزارش پارسی گیم، Rockstar همچنان از GTA V پشتیبانی می کند و آماده انتشار اطلاعات رسمی برای شماره ششم این سری نیست. این شرکت بازی سازی انتظارات خود را چند مرحله پس از انتشار Red Dead Redemption 2 افزایش داده است. در واقع، همه انتظار دارند بازی بسیار دقیق تر از Red Dead باشد و به نظر می رسد موتور جدید GTA 6 ویژگی های جدیدی را ارائه می دهد.

کریس کلیپل یکی از خودی ها و افراد نزدیک به راک استار است که اخبار مربوط به این شرکت را پوشش می دهد. او در مورد GTA 6 و گرافیک آن اظهار نظر بزرگی کرد. او معتقد است که گرافیک GTA 6 فراتر از هر بازی ویدیویی که Rockstar تا به حال ساخته است خواهد بود و موتور گرافیکی نسل بعدی از زمان خود جلوتر است. وی هیچ منبعی برای ادعای خود ذکر نکرده و ممکن است ادعای او نادرست باشد.

موتور گرافیکی و بازی GTA 6

موتور جدید بازی GTA 6

کلیپل همچنان می نویسد که Rockstar از موتور RAGE9 برای تولید GTA جدید استفاده می کند. این موتور نسخه بهبود یافته موتور گرافیکی Rockstar فعلی است. این شرکت مدت زیادی است که از موتور RAGE استفاده می کند و تغییر آن و ارتقا آن برای استفاده در هنگام ساخت بازی های جدید عجیب نیست. در واقع موتور ریج در اکثر بازی های اصلی این شرکت استفاده می شود. این تنها ریمستر سه گانه GTA بود که از ریج فاصله گرفت و توسط Unreal Engine ساخته شد. کلیپل در این رابطه گفت:

بازخوردهای مثبت زیادی دریافت کردم و در این مرحله (از بازی) نباید ناامید شویم. ما در مورد موتوری صحبت می کنیم که از زمان خود جلوتر است. هدف نهایی Rockstar شکست دادن Unreal Engine است و آنها قادر به انجام آن هستند و خواهیم دید که آیا آنها می توانند این کار را انجام دهند یا خیر؟

همانطور که گفتیم، کلیپل هیچ منبعی برای بیانیه خود منتشر نکرده است و تنها از قدرت موتور GTA 6 شگفت زده شده است. این گفته مطابق با شایعات قبلی درباره تاریخچه GTA 6 و وجود چندین شهر بزرگ است. تاریخ انتشار GTA VI در حال حاضر مشخص نیست و می توان سال 2024 را به عنوان تاریخ انتشار در نظر گرفت.

منبع: GamingBible