منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • گذر حیوانات مشابه گیاهان دره دریم لایت دیزنی تاریخ انتشار سپتامبر

گذر حیوانات مشابه گیاهان دره دریم لایت دیزنی تاریخ انتشار سپتامبر

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
گذر حیوانات مشابه گیاهان دره دریم لایت دیزنی تاریخ انتشار سپتامبر

گذر حیوانات مشابه گیاهان دره دریم لایت دیزنی تاریخ انتشار سپتامبر

Disney Dreamlight Valley، یک بازی رایگان برای زندگی در مزرعه از Gameloft، به عنوان یک بازی دسترسی اولیه در 6 سپتامبر راه اندازی شد. با این حال، اولین بازی Sandbox با یک پدیده نادر مشخص می شود، زیرا نه تنها به Steam Early Access خواهد رسید، بلکه بر روی پلتفرم های Xbox، PlayStation و Switch نیز در دسترس خواهد بود. این بازی به هر بازیکن اجازه می دهد تا یک شخصیت بسازد و به عنوان ساکن دره عنوان زندگی کند، جایی که به جای ایزابل، کی کی اسلایدر و تام نوک، همسایگان می توانند افراد مشهوری مانند آریل، باز لایت یر و علاالدین باشند.

تاریخ انتشار به عنوان بخشی از Nintendo Mini-Direct در 28 ژوئن بود که شامل چندین اعلامیه از طرف شرکای شخص ثالث بود. شما می توانید بسیاری از مکانیسم های رنگی و صحنه های بازی را در زیر در این تریلر تاریخ انتشار مشاهده کنید.

در حال پخش: Disney Dreamlight Valley – Nintendo Direct Mini: Introducing Partners

اخیراً، GameSpot مجبور شد یک ساعت از دره دریم لایت دیزنی را تماشا کند. مکانیک های جعبه شنی، مانند باغبانی و شخصی سازی خانه و کمد لباس شما، همراه با اضافه شدن ماموریت های داستانی که شما را در استخدام شخصیت ها و شروران جدید دیزنی/پیکسار در همسایگی می بیند، ترکیبی هیجان انگیز به نظر می رسد. می‌توانید در بررسی کامل ما از Disney Dreamlight Valley اطلاعات بیشتری در مورد این موضوع بخوانید.

راه‌اندازی دسترسی زودهنگام شامل یک بسته اختیاری Founders Pack است که اعضای Xbox Game Pass Ultimate آن را به عنوان یک مزیت اضافی برای اشتراک خود دریافت خواهند کرد، اگرچه محتوای این بسته هنوز فاش نشده است. Gameloft می گوید که دوره دسترسی زودهنگام حدود یک سال قبل از عرضه بازی در حالت 1.0 در سال 2023 ادامه خواهد داشت.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.