منو سایت

کینگ کنگ و گودزیلا به فصل سوم Varzon اضافه شدند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کینگ کنگ و گودزیلا به فصل سوم Varzon اضافه شدند

زمان شروع فصل سوم بازی Call of Duty Warsaw تیزر کوتاهی اعلام شد و از حضور هیولاهای غول پیکر در این بازی بتل رویال مطلع شدیم. پس از پیوستن اسنوپ داگ به Call of Duty، زمان آن فرا رسیده است که شاهد حضور Kink Kong و Godzilla در طی یک رویداد ویژه باشیم.

راوی ویدیو منتشر شده از فصل سوم Call of Duty Warzone در مورد تغییرات جدید صحبت می کند. او گفت: «آنچه ما نمی دانستیم این بود که طوفانی در راه است. راوی ادامه می‌دهد که نازی‌ها موجودی افسانه‌ای را بیدار کردند که قدرتش باعث ترس شدید می‌شد. تریلر در نهایت یک دستگاه پیام رسان را نشان می دهد که بر روی یک موج عجیب قرار گرفته است.

یکی از طرفداران بازی با کمک ابزار ویرایش صدای Audacity توانست پیام پنهان را پیدا کند. پیام این است که “هیولاها واقعی هستند.” این اعلام مربوط به حضور هیولاها در بازی Warzon است و طبق گزارش های قبلی، یک رویداد ویژه با گودزیلا و کینگ کونگ در راه است. انتظار می رود این رویداد برای هر دو بازی Warzone و Call of Duty Vanguard منتشر شود که ماهیت آن در حال حاضر مشخص نیست.

گودزیلا کالاف دیوتی ورزون

شروع فصل سوم ورزون

در فوریه امسال تام اندرسون از حضور کینگ کنگ و گودزیلا در بازی Warzon خبر داد. او درباره دو هنر خاص برای فصل سوم صحبت می کند، اولی نشان می دهد که کینگ کونگ هواپیماهای جنگی جنگ جهانی دوم را به آسمان پرتاب می کند و دیگری نشان می دهد گودزیلا در حال پرتاب لیزر آبی به سمت سربازان است. حضور این دو هیولا بارها توسط کاشفان عنوان شده و به نظر می رسد فصل سوم نیز با حضور این هیولاها برگزار شود.

طبق شایعات، رویداد بازی Godzilla Warzon شبیه به Krampus خواهد بود که در پایان سال عرضه شد. این رویداد با انتقاد اکتیویژن و توسعه دهندگان مواجه شد. او ماهیت Call of Duty را زیر سوال برد. اضافه شدن پوسته های انیمه Titan Attack به Call of Duty Vanguard مورد انتقاد قرار گرفته است و بسیاری در مورد اینکه چرا شخصیت های انیمه باید به یک بازی جنگ جهانی دوم اضافه شوند، نوشته اند.

استفاده تجاری اکتیویژن از جنگ جهانی دوم چیز جدیدی نیست و این شرکت بارها سعی کرده تا با ساخت بازی های تحریف شده، افراد بیشتری را به خرید این بازی سوق دهد. در حال حاضر هیچ اطلاعات رسمی از حضور کینگ کنگ و گودزیلا در Warzon وجود ندارد و دلیل حضور آنها در موضوع Battle Royale در جنگ جهانی دوم مشخص نیست. انتظار برای شروع فصل سوم Warzone از 27 آوریل (7 می) آغاز خواهد شد.

منبع: VGC