منو سایت

کیت Epic Halo Decanter دوباره برای پیش خرید در دسترس است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کیت Epic Halo Decanter دوباره برای پیش خرید در دسترس است

اگر از طرفداران Halo هستید و می خواهید آشپزخانه خود را تزئین کنید و دوستان خود را تحت تاثیر قرار دهید، فروشگاه Halo Gear مجموعه جدیدی از دکانترها را با موضوع Master Chief معرفی کرده است.

این مجموعه شش تکه که توسط Ukonic ساخته شده است، شامل یک ظرف غذاخوری با ظاهری حماسی است که از کلاه ایمنی Master Chief الهام گرفته شده است، به همراه چهار لیوان ویسکی که با نام و نشان UNSC حک شده است. دکانتر 56 اونس مایع را در خود جای می دهد و یک درپوش نیز دارد. لیوان های ویسکی می توانند 11 اونس را در خود جای دهند. Ukonic همچنین Xbox Mini-Fridge را با همکاری مایکروسافت ساخته است.

شرحی ارائه نشده است

گالری

البته، شما می توانید هر چیزی را که می خواهید از ظرف و لیوان بنوشید – لازم نیست ویسکی باشد. توضیحات محصول در مورد آن شوخی می کند و می گوید: “برای گیمرهای Halo بالای 6 سال اگر آب پرتقال بنوشید ایده آل است.”

اکنون می توانید کیت دکانتر را در Toynk با قیمت 120 دلار پیش خرید کنید. این کیت در 5 آوریل 2022 تحویل داده می شود. برای مشاهده دقیق کیت دکانتر، به تصاویر موجود در گالری بالا نگاه کنید.

در دیگر اخبار Halo، به‌روزرسانی میان‌فصل Halo Infinite در حال حاضر با تغییرات قابل‌توجهی در کمپین و چند نفره منتشر شده است، در حالی که توسعه‌دهنده 343 نیز اخیراً تغییراتی را در CSR منتشر کرده است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.