منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • کونامی نسخه جدیدی از این بازی محبوب را در رویداد TGS معرفی خواهد کرد

کونامی نسخه جدیدی از این بازی محبوب را در رویداد TGS معرفی خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کونامی نسخه جدیدی از این بازی محبوب را در رویداد TGS معرفی خواهد کرد

کونامی راه اندازی یک فرنچایز جهانی محبوب را در مراسم TGS اعلام می کند و این رویداد در 24 تا 27 سپتامبر برگزار می شود. با توجه به اینکه این کمپانی تاکید زیادی بر فرنچایز محبوب در سراسر جهان داشته است، پس باید منتظر معرفی عنوان محبوبی مانند Metal Gear Solid یا Castlevania و حتی Silent Hill باشیم.

به گزارش پارسی گیم، کونامی به هواداران خود قول داده است که نسخه جدیدی از مجموعه کلاسیک خود را در رویداد توکیو گیم شو معرفی کند. علاوه بر این، کونامی خط تولید خود را برای رویداد TGS منتشر کرده است که شامل عناوین شناخته شده است. اما خبری از عنوان جهانی در این لیست وجود ندارد. شاید این عنوان جدید و جهانی یکی از سورپرایزهای کونامی در این رویداد باشد.

این شرکت در تاریخ 16 سپتامبر (25 شهریور) با مراسمی نزدیک به 45 دقیقه بازی های آینده خود را معرفی خواهد کرد و این مراسم به نوعی به عنوان معرفی رویداد جدید کونامی شناخته می شود. در این مراسم یوجی کاجی صداپیشه انیمه محبوب Attack on Titan و Demon Slayer به عنوان مهمان روی صحنه حاضر می شود و بازی بزرگ و محبوب کمپانی Konami را معرفی می کند. البته طبق گزارش منتشر شده، این صداپیشه محبوب تنها به درخواست هواداران روی صحنه می رود و سابقه کاری او هیچ ارتباطی با عنوان جدید ندارد.

یک بازی کونامی

معرفی نسخه جدید بازی محبوب کونامی

با این حال، یکی از منابع در وب سایت VGC اشاره کرد که کونامی قصد دارد نسخه جدیدی از مجموعه کوچک آثار خود را معرفی کند و این معرفی هیچ ارتباطی با بازی های بزرگی مانند Silent Hill، Metal Gear Solid یا Castlevania ندارد. تقریباً در ابتدای سال جاری، این وب سایت از بازسازی بازی Silent Hill 2 توسط استودیو Bloober Team، سازنده بازی The Medium خبر داد و اذعان داشت که این بازی به صورت انحصاری برای پلتفرم های پلی استیشن و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

علاوه بر این، به نظر می رسد کونامی در حال برنامه ریزی برای بازسازی سری بازی های کلاسیک Metal Gear Solid است و گفته می شود استودیوی چینی Virtuos نیز در حال توسعه و ساخت نسخه جدیدی از Metal Gear Solid 3: Snake Eater است.

اگرچه ممکن است تمامی بازی های ممکن در نمایشگاه بازی توکیو حضور داشته باشند، اما انتظار می رود که اگر قرار است نسخه جدیدی از یک بازی بزرگ و محبوب به نمایش درآید. بهتر است آنها را در مراسمی پرجمعیت مانند PlayStation State of Play یا The Game Awards در دسامبر فاش کنید.

منبع: videogamechronicle