منو سایت

کونامی دلیل عرضه ضعیف بازی eFootball 2022 را فاش کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کونامی دلیل عرضه ضعیف بازی eFootball 2022 را فاش کرده است

پس از اعلام تاریخ انتشار به‌روزرسانی 1.0 برای eFootball 2022، کونامی از دریافت بازخورد از بازیکنان صحبت کرد و گفت که آنها انتقادات از بازی و گیم‌پلی آن را «بسیار جدی» می‌پذیرند و به‌روزرسانی بزرگ بازی بیشترین بهره را از منتقدان خواهد برد. . درستش کن اولین آپدیت بزرگ بازی در تاریخ 14 آوریل برای رایانه های شخصی و کنسول های بازی منتشر می شود که علاوه بر افزودن ویژگی های جدید، گیم پلی بازی نیز متعادل است.

طبق آخرین اخبار بازی آپدیت 1.0 بازی eFootball 2022 به منظور رفع مشکلات تغذیه، تیراندازی، دریبل زدن و حرکت در داخل زمین منتشر شده است. ویژگی نه چندان مهمی به این آپدیت اضافه شده است و در واقع هدف اصلی ارتقای فرآیندی پر از باگ و ایرادات بازی است. اولین نسخه از یک بازی فوتبال منتشر شده در سپتامبر سال گذشته; این بازی دارای ایرادات اساسی بود و به عنوان بدترین بازی سال 2021 شناخته شد.

کونامی در بیانیه مطبوعاتی VGC Media؛ انتقادات از eFootball 2022 را توضیح می دهد. کونامی معتقد است که استفاده از یک موتور کاملا جدید و راه اندازی بازی برای پلتفرم های جدید باعث ایجاد مشکلات اساسی شده است. کونامی نوشت: «بیان کردن یک دلیل واضح دشوار است. نقص در بازی نتیجه عوامل مختلفی از جمله انتقال به موتور جدید فوتبال، پشتیبانی از نسل نهم و تغییر سبک بازی به صورت رایگان بود. سعی کردیم در اسرع وقت بازی را در اختیار بازیکنان قرار دهیم.»

آپدیت بازی EFootball 2022

دلیل مشکلات هنگام بازی فوتبال 2022

شرکت بازی سازی ژاپنی نوشت: «در نتیجه، بازخورد قوی در مورد کیفیت بازی دریافت کردیم. پس از عرضه بازی در ماه سپتامبر، اولویت ما بهبود بازی و توجه به بازخوردها و بازخوردهای شخصی است که دریافت کرده ایم. ما نظر هر بازیکن را بسیار جدی می گیریم و مثل همیشه به بهبود بازی ادامه می دهیم. ما از بازخورد ارزشمند بازیکنان استقبال می کنیم.

یکی از خبرنگاران VGC از سخنگوی کونامی پرسید که آیا راه اندازی زودهنگام eFootball 2022 در سپتامبر گذشته تصمیم اشتباهی بود؟ او پاسخ داد که “تمایل شدید” برای انتشار هر چه سریعتر بازی وجود دارد و آنها هیچ برنامه ای برای به تاخیر انداختن بازی ندارند که منجر به تبلیغات ناقص بازی شد. سخنگوی کونامی گفت:

معمولا عادت کرده ایم بازی جدید را در پاییز و با شروع فصل جدید فوتبال اروپا اعلام کنیم. از تمام افرادی که منتظر انتشار کامل بازی بودند. عذر می خواهیم.

این رسانه موفق به تست آپدیت 1.0.0 بازی eFootball 2022 شد و طبق گزارش منتشر شده؛ تغییرات بزرگ ایجاد شده می تواند مورد پسند بازیکنان قرار گیرد. منتظر انتشار آپدیت در 14 آوریل باشید.

منبع: VGC