منو سایت

کوری بارلوگ از طرفداران God of War: Ragnarok صبر بیشتری می خواهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کوری بارلوگ از طرفداران God of War: Ragnarok صبر بیشتری می خواهد

شایعات و گمانه زنی ها در مورد تاریخ انتشار God of War: Ragnarok بالا رفت و افراد مختلف در شبکه های اجتماعی از عدم اعلام این تاریخ ابراز ناراحتی کردند. جیسون شرایر در پاسخ به یکی از کاربران نوشت که سونی باید این هفته یک برنامه ویژه می داشت و تاریخ انتشار God of War Ragnarok را فاش می کرد. اما این برنامه لغو و به تاریخ دیگری موکول شده است. در پاسخ به شایعات، کوری بارلوگ، کارگردان God of War از طرفداران خواست که کمی بیشتر صبر کنند و صبور باشند.

به گزارش پارسی گیم، کوری بارلوگ در صفحه توئیتر خود به شایعات اخیر در مورد تاریخ انتشار بازی God of War: Ragnarok پاسخ داده است. هیجان طرفداران به حدی افزایش یافته است که ممکن است به روند توسعه و انتشار نهایی آسیب برساند. بارلوگ در مورد آن نوشت: «عزیز من، اگر در اختیار من بود، تمام اطلاعات ممکن را که می دانم منتشر می کردم. اما در دست من نیست، پس لطفاً صبر کنید.”

بارلوگ ادامه داد: «من قول می دهم که همه چیز در اسرع وقت در دسترس شما قرار گیرد. ما برای شما و به خاطر شما بازی می سازیم.” از صحبت های کارگردان God of War می توان فهمید که بنا به دلایلی اطلاعات جدیدی از بازی ارائه نشده است. یکی از خبرچین ها در توییتر نوشت که سونی می خواهد این بازی را فاش کند. گیم پلی بازی God of War : Ragnarok در هفته های آینده به طرفداران مورد انتظار؛ دست خالی نمانید و نگذارید هیجان آنها برای بازی پایین بیاید.

تاریخ انتشار God of War Ragnarok

آخرین شایعات God of War: Ragnarok

در هفته های اخیر، توییتر میزبان شایعات مختلفی در مورد تاریخ انتشار بازی God of War: Ragnarok بوده است. ابتدا گفته شد که اپیزود جدید Sony State of Play در 30 ژوئن برگزار خواهد شد. اما این شایعه اشتباه بود و سونی چنین برنامه ای را معرفی نکرد. شرایر در واکنش به اتفاقات اخیر گفت که برنامه سونی تغییر کرده و این قسمت خنده دار است. اما خبرهای بزرگی در راه است و انتشار God of War Ragnarok همچنان برای نوامبر امسال برنامه ریزی شده است. کارگردان بازی نیز انتشار ادامه داستان کریتوس و آترئوس در سال جاری را تایید کرد.

بعد از صحبت های جیسون شرایر، تام اندرسون نوشت: «سانتا مونیکا و سونی در حال آماده کردن چیزی هستند که به طرفداران God of War جان تازه ای بدهد.» یکی از کاربران از او پرسید که آیا شاهد انتشار محتوای جدید و تریلر بازی خواهیم بود یا خیر. او پاسخ داد که خبری از تریلر بازی نیست. افشاگر معروف سونی، The Snitch سپس به این شایعات دامن زد و اعلام کرد که اطلاعات مهمی از بازی امروز یا فردا منتشر خواهد شد. God of War: Ragnarok در حال حاضر برای PS4 و PS5 در حال توسعه است.

منبع: IGN