منو سایت

کنترلر God of War Raganrok PS5 رونمایی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کنترلر God of War Raganrok PS5 رونمایی شد

طبق آخرین اخبار بازی، سونی در جریان رویداد State of Play از کنترلر PS5 بازی God of War Raganrok رونمایی کرد.

بازی God of War Raganrok بی شک یکی از بزرگترین و موردانتظارترین آثار کنسول های پلی استیشن 5 و پلی استیشن 4 است که در این اثر بار دیگر به خدای جنگ یونانی کریتوس و پسرش آترئوس می پیوندیم و وارد نبرد با اسکاندیناوی می شویم. خدایان همانطور که از نام بازی God of War Ragnarok مشخص است، این اثر پایان جهان و مرگ بسیاری از خدایان را به تصویر خواهد کشید.

تریلر داستانی این بازی در قسمت جدید رویداد State of Play نمایش داده شد که بازیکنان را برای تجربه آن بیشتر از همیشه لحظه شماری می کرد. با توجه به شهرت و محبوبیت God of War Ragnarok، جای تعجب نیست که سونی با عرضه نسخه محدود لوازم جانبی، از این فرصت نهایت استفاده را ببرد.

کنترلر PS5 برای بازی God of War Raganrok

نماد کریتوس و آترئوس روی کنترلر God of War Raganrok

به عنوان بخشی از رویداد State of Play یکی از این لوازم جانبی به طور رسمی رونمایی شد. این محصول سونی یک کنترلر PS5 معروف به Dual Sense است که از طراحی مشابه God of War Raganrok بهره می برد. کنترلر PS5 بازی God of War Ragnarok دارای رنگ های آبی و سفید است و تصویر گرگ و خرس که نماد کریتوس و آترئوس هستند بر روی تاچ پد حک شده است.

همزمان با این اثر، کنترلر PS5 بازی God of War Raganrok نیز منتشر خواهد شد. بر این اساس، کنترلر مذکور در کنار نسخه های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 بازی God of War Ragnarok در تاریخ 9 نوامبر (18 آبان) در دسترس خواهد بود. از 27 سپتامبر (5 مهرماه) فرصت پیش خرید این کنترلر آغاز می شود.

نظر شما درباره Dual Sense برای God of War Raganrok چیست؟ آیا ظاهر این کنترلر توجه شما را جلب کرده است؟ آیا قصد خرید و تجربه God of War Ragnarok را با استفاده از آن دارید؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: Gamingbolt