منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • کمیک‌های مارول فورتنایت شامل پوسته‌های رایگان و لوازم آرایشی می‌شود

کمیک‌های مارول فورتنایت شامل پوسته‌های رایگان و لوازم آرایشی می‌شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کمیک‌های مارول فورتنایت شامل پوسته‌های رایگان و لوازم آرایشی می‌شود

کمیک‌های مارول فورتنایت شامل پوسته‌های رایگان و لوازم آرایشی می‌شود

متقاطع کمیک آینده بین مارول و فورتنایت می تواند چیزی بیش از یک داستان جدید ارائه دهد، البته اگر به افشاگری اخیر در رسانه های اجتماعی اعتقاد داشته باشید.

در ماه فوریه، مارول Fortnite X Marvel Zero War را معرفی کرد، همکاری بین نبرد سلطنتی اپیک گیمز و تایتان کتاب های مصور، که در 8 ژوئن عرضه می شود. یک ماه بعد، کاورهای ویژه ای برای این سریال اعلام شد که شخصیت هایی از هر دو طرف همکاری را در بر می گرفت. اکنون اخباری وجود دارد مبنی بر اینکه این کاورهای مختلف ممکن است پوست های جدید و سایر محصولات آرایشی را که بازیکنان می توانند با خرید کمیک های دنیای واقعی دریافت کنند، تحریک کند.

طبق یک نشت شناخته شده از Fortnite ShiinaBR در توییتر، خط کامیک بوک با خرید هر یک از پنج قطعه شامل پوست شماره 1، به ترتیب پوسته، کلنگ، اسپری و صفحه شارژ به ترتیب در اعداد 2 تا 5 لوازم آرایشی ویژه ای را به بازیکنان ارائه می دهد. همچنین با توجه به انقضا، برای هر بازیکنی که هر پنج کد را بازخرید کند، یک پوسته اضافی نیز در دسترس خواهد بود.

تقریباً در همان زمان، هایپکس– یکی دیگر از خالقان مشهور محتوای Fortnite – گزینه های جلد بیشتری را از سری آینده به اشتراک گذاشت، از جمله یکی از شخصیت هایی که Fortnite هنوز آن را ندیده است: Spider-Man 2099. در حالی که پیتر پارکر – وب اسلینگ اصلی – در کمیک های خود ظاهر شد و تام هالند در ماه های اخیر شکل گرفته است، ما هنوز میگل اوهارا را در جزیره فورتنایت ملاقات نکرده ایم. اگر این سرنخ ها فاش شوند، ممکن است تا پایان تابستان این وضعیت تغییر کند.

به نظر می رسد این سری محدود از کمیک ها از همان برنامه Batman / Fortnite: Zero Point پیروی می کند، یک رویداد محدود شش نفره با حضور بتمن کارآگاه فوق العاده کمیک DC، که از آوریل تا جولای سال گذشته برگزار شد. هر یک از این نسخه ها همچنین شامل لوازم آرایشی ویژه برای Fortnite، از جمله پوسته های منحصر به فرد برای هارلی کوین و خود Crusader با یک شنل بود.

در حالی که منتظر هستید تا کمیک Fortnite X Marvel: Zero War به فروشگاه کتاب های مصور محلی شما برسد، باید وارد Condo Canyon شوید تا از آن در برابر نیروهای IO محافظت کنید یا به کشتی هوایی IO بروید و یک جت پک برای پرواز از آن دریافت کنید. جزیره.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.