منو سایت

کمپین Modern Warfare II دارای مکان‌های واقعی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کمپین Modern Warfare II دارای مکان‌های واقعی است

با نزدیک شدن به تاریخ نمایش این عنوان محبوب و مورد انتظار Call of Duty: Modern Warfare II اخبار داغ بیشتر منتشر خواهد شد. با توجه به آخرین اخبار در مورد بازی و تریلرهای منتشر شده، به نظر می رسد که بازیکنان در طی مراحل کمپین Modern Warfare II آنها می توانند مکان ها و ساختمان هایی را ببینند که در واقعیت وجود دارند.

در روزهای اخیر تریلرهای مختلفی از Modern Warfare 2 منتشر شده است که اطلاعات جدیدی از شخصیت ها، سلاح ها و ماموریت هایی که در این درگیری انجام خواهد شد را فاش می کند. نکته قابل توجه این است که بازیکنان به مکان‌های واقعی اشاره می‌کنند.یک طرفدار Modern Warfare II که در شیکاگو زندگی می‌کند، در تریلر اخیراً منتشر شده، یک مکان آشنا را مشاهده کرد. او نشان می دهد که یکی از مراحل بازی در شهر شیکاگو می گذرد و ادعا می کند که دقیقاً ساختمانی که در آن کار می کنند را می بیند که البته از این موضوع خوشحال هستند.

Kalaf Duty Modern Warfare 2

شیکاگو در کمپین Modern Warfare II

همانطور که در تصویر مشخص است، ساختمان Two Prudential Plaza را نشان می دهد که در طول مراحل داستانی بازی وجود دارد. به گفته این کاربر: “من فوراً می دانستم که شیکاگو است زیرا ساختمان اداری را که در آن کار می کنم در یک تصویر دیدم و آن چیز مرا متحیر کرد. “ساختمان من و ساختمان های اطراف آن با دقت طراحی شده اند، که گواهی بر کار خوب اینفینیتی وارد است.”

کمپین Modern Warfare II

برای اطلاع از اخبار بیشتر در مورد Modern Warfare 2 می توانید به رویدادی به نام Call of Duty Next که توسط سازنده در 15 سپتامبر برگزار می شود، بپیوندید. در این رویداد شاهد رونمایی از بخش چندنفره Modern Warfare II نیز هستیم و یک روز پس از این رویداد اولین نسخه بتای بخش چندنفره Modern Warfare 2 آغاز خواهد شد.هرکسی که بازی را پیش خرید کرده باشد به این امکان دسترسی خواهد داشت. نسخه بتا. علاوه بر این، اگر Modern Warfare 2 را به صورت دیجیتالی پیش خرید کنید، یک هفته زودتر به کمپین دسترسی خواهید داشت. این یکی از امتیازاتی است که Activision برای پیش خرید بازی جدید Callaf Duty در نظر گرفته است.

Call of Duty: Modern Warfare II در تاریخ ۶ آبان ۱۴۰۱ (۲۸ مهر) برای پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس سری X/S و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

منبع: Charlieintel