منو سایت

کمپانی Heroes 3 تاریخ انتشار و جزئیات کمپین را اعلام کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کمپانی Heroes 3 تاریخ انتشار و جزئیات کمپین را اعلام کرده است

پس از مدت ها استودیو Relic جزئیات کمپین داستانی کمپانی قهرمانان 3 و تاریخ انتشار این استراتژی نظامی را فاش کرده است. Studio Relic می گوید از اشتباهات قبلی درس گرفته است و نمی خواهد دوباره آن اشتباهات را تکرار کند. طبق آخرین اخبار بازی تاریخ انتشار Company of Heroes 3 17 نوامبر برای رایانه شخصی است و مهمتر از همه، شما می توانید همین الان به محتوای جدیدی به نام Alpha Missions دسترسی داشته باشید.

محتوای درخواستی طولانی برای اولین بار اضافه شد. ماموریت در شمال آفریقا و نبرد بین نیروهای آلمانی (DAK) به رهبری ژنرال اورویل رومل در برابر سربازان بریتانیایی به تفصیل نشان داده شده است. این ماموریت به صورت رایگان در دسترس است، کافی است به وب سایت اصلی مراجعه کنید، حساب Relic خود را ایجاد کنید و سپس Mission Alpha را به حساب Steam خود پیوند دهید.

بازی نهایی با چهار جناح مختلف منتشر خواهد شد و دو تجربه تک نفره نیز در کمپین نهایی Company of Heroes 3 ارائه خواهد شد. یکی مربوط به ایتالیا و دیگری ماموریت شمال آفریقا است. کمپین ایتالیایی از یک رویکرد جدید به سبک sandbox با تمرکز ویژه بر تصمیمات شخصی استفاده می کند. کمپین روایی دیگر جنبه روایی دارد و داستان خاصی را روایت می کند. استفاده از مراحل داستانی در این کمپین باعث شد استودیو Relic از همان سبک بازی های قبلی این سری استفاده کند.

تاریخ انتشار Company of Heroes 3

کمپین بازی Company of Heroes 3

Relic در مورد ماموریت شمال آفریقا گفت که این قسمت از بازی فرصتی برای طرفداران قدیمی است تا تجربه ای کلاسیک داشته باشند. همانطور که افراد مسن هنوز روند بازی های قبلی را به یاد دارند. انتشار یک تجربه آشنا از نظر شکل و ساختار مهم شد. لازم به ذکر است که این کمپین داستانی برخلاف بازی های قبلی از دید سربازان روایت می شود و جنبه انسانی دارد.

استودیو و سگا تایید کرده اند که در سومین بازی این سری استراتژی به داستان توجه ویژه ای دارند. انتشار بازی Company of Heroes 2 در سال 2013 با انتقادات زیادی از سوی بازیکنان همراه شد و بسیاری احساس کردند که چهره ای که سازنده به سربازان روسی نشان داد نادرست است و به آن اعتراض کردند. استودیو می گوید از اشتباهات خود درس گرفته است. مدیر بازی می گوید بازیکنان روسی از این کمپین راضی نیستند و این بار باید به سلیقه آنها احترام بگذاریم.

بسیاری از بازیکنان استودیو Relic را متهم به تحریف تاریخ و روایت جنگ جهانی دوم از دیدگاه ایالات متحده کردند. استودیو از حساسیت‌های جهانی آگاه است و نمی‌خواهد با جنگ در شمال آفریقا این اتفاق دوباره رخ دهد. Relic نمی خواهد این جنگ را یک جنگ خالص و بدون نفرت توصیف کند. همانطور که قبلا خواندید، تاریخ انتشار Company of Heroes 3 17 نوامبر (26 آبان) در استیم است. اولین بسته الحاقی بازی در سال 2023 منتشر خواهد شد.

منبع: PCGAMESN