منو سایت

کمتر به مشکلات پدرانه لارا کرافت توجه کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کمتر به مشکلات پدرانه لارا کرافت توجه کنید

ریحانا پراچت نویسنده سابق Tomb Raider در مصاحبه اخیر خود گفته است که شخصیت لارا کرافت برای بازی در Tomb Raider جدید نیاز به تغییر دارد و او نسبت به بازی های قبلی مشکلات کمتری با Father Issue خواهد داشت. استودیو Crystal Dynamics هفته گذشته ساخت Tomb Raider جدید با Unreal Engine 5 را تایید کرد.

به گزارش پارسی گیم، نویسنده سابق Tomb Reader در حاشیه مراسم اهدای جوایز BAFTA 2022 پیشنهاد خود را برای تاریخچه بازی جدید مطرح کرد. با اشاره به تغییراتی که در شخصیت لارا کرافت ایجاد کرد; او معتقد است در بازی جدید باید کمتر به مشکلات پدر این شخصیت پرداخته شود و به جنبه های دیگر توجه شود. او گفت: «تغییر شخصیت او برای ما یک روند بسیار سرگرم کننده بود و در نتیجه امیدوارم مشکلات پدری کمتری داشته باشد و این را از من بشنوید.

بازی مهاجم مقبره جدید

تغییرات لازم در بازی Tomb Raider

چنین تغییری می تواند شخصیت لارا کرافت را بیشتر تقویت کند و یکی از شناخته شده ترین شخصیت های زن بازی های ویدیویی را از پرداختن به مشکلات پدرش جدا کند و به او شخصیتی مستقل بدهد. این نکته در بازی های اخیر رعایت شده و داستان او همیشه به پدرش گره خورده است. نویسنده سابق توم ریدر افزود:

دوست دارم ببینم او واقعا روی پای خودش بایستد و از کاری که انجام می دهد لذت برد. این به این دلیل است که وقتی Tomb Raider را نوشتیم. او در آستانه تبدیل شدن به مهاجم مقبره بود و تمام صفات مربوط به چنین شخصی را داشت، مانند استقامت، شجاعت و تدبیر (و نیازی به افزودن این صفات نبود).

فیلمنامه نویس سابق بازی همچنین گفت که دیالوگ های شخصیت لارا کرافت نیز باید اندکی تغییر کند و این جنبه از شخصیت دیوانه و سرزنده او را نشان دهد. بازی جدید Tomb Raider در رویداد اخیر Epic Games رونمایی شد و توسعه بازی به تازگی آغاز شده است. استودیو Crystal Dynamics تولید را بر عهده گرفته و به دنبال ساخت بازی با Unreal Engine 5 است، این استودیو امیدوار است با این موتور سطح داستان گویی در بازی های ویدیویی را افزایش دهد.

سازنده همچنین گفت که در حال حاضر نمی تواند هیچ اطلاعاتی در مورد بازی به اشتراک بگذارد و در این مرحله باید موتور گرافیکی مطابق با نیاز آنها آماده شود. با داستان های مشابه، طرفداران لارا کرافت نیز پیشنهادات خود را مطرح کردند. طرفداران پرونده او در تلاش هستند تا رونوشت واقعی این بیانیه را به صورت آنلاین در دسترس قرار دهند. آخرین نسخه های بازی کمی از ریشه های این سری فاصله گرفته است. نظر شما چیه؟

منبع: VG247