منو سایت

کلاهبرداری صد هزار دلاری فروش کد منبع جعلی GTA V

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کلاهبرداری صد هزار دلاری فروش کد منبع جعلی GTA V

هکری که سورس کد GTA 6 و GTA V را دزدیده است آماده مذاکره با Rockstar است. در همان زمان یک کلاهبردار با استفاده از نام این هکر کد منبع جعلی GTA V را به قیمت صد هزار دلار فروخته است. هکر در پاسخ گفت که او هیچ ارتباطی با فروش اخیر ندارد و هنوز کد منبع را به کسی نفروخته است. او مجددا تهدید کرد که در صورت عدم پاسخگویی راک استار نسخه اولیه بازی GTA 6 را نیز خواهد فروخت البته مبلغی کمتر از چند میلیون دلار را قبول نخواهد کرد.

انتشار ویدیوی بازی GTA 6 موجی از اتفاقات باورنکردنی را به وجود آورد. بیش از 90 ویدیو و تصویر از نسخه اولیه بازی جدید Rockstar Games به بیرون درز کرده است که طرفداران بازی های ویدیویی را در شک و تردید قرار داده است. جیسون شرایر در گفتگو با منابع خود صحت ویدیوهای لو رفته GTA VI را تایید کرد. یکی از کاربران یوتیوب که با مقامات Rockstar صحبت می کرد، گفت که توسعه دهندگان ناراحت هستند و اتفاقات اخیر می تواند به آنها ضربه سختی بزند و انتشار بازی را به تاخیر بیندازد.

کد منبع GTA V و GTA 6

کد منبع GTA 6 برای فروش

هکر Rockstar ادعا می کند که کد منبع GTA V و GTA 6 را در اختیار دارد و می خواهد با توسعه دهنده معامله کند. او که در حال حاضر با نام Tea Pot شناخته می شود، به دنبال کنندگان خود در انجمن GTA گفت که تمام کدها و فایل های اصلی بازی GTAV را در اختیار دارد. وی در ادامه افزود که مبلغ زیر یک میلیون دلار قابل قبول نیست و نمی خواهد این فایل ها را به مبلغ کمی بفروشد. او دوباره از Rockstar دعوت کرد تا معامله ای انجام دهد و اگر پاسخی داده نشد، هر دو آن کدها را می فروختند.

در همین حال کلاهبردار به نام این هکر کدهای منبع GTA V را فروخته است. تراکنش های اخیر بیت کوین نشان می دهد که تراکنش صد هزار دلاری انجام شده و شخصی این کدها را خریداری کرده است. معلوم نیست این فرد کیست اما به گفته هکر، او فایل های جعلی را خریداری کرده و هنوز تصمیمی برای فروش آن ها نداشته است. در صورت انجام معامله، مبلغ باید پنج رقمی باشد. به عبارت دیگر یک نفر صد هزار دلار به یک کلاهبردار پرداخت کرد. تام هندرسون می گوید پرداخت چنین مبلغی در کسری از ثانیه ترسناک است و می تواند رویدادهای اخیر را به فرآیندی خسته کننده و ناخوشایند تبدیل کند.

انتشار کد منبع GTA V می تواند منجر به افزایش تعداد کلاهبرداران و یافتن راه هایی برای هک GTA Online شود. انتشار این کدها ضربه بزرگی خواهد بود و بسیاری مانند شرایر آن را “فاجعه” نامیدند. انتظار می رود که Rockstar Games واکنش خود را به اتفاقات دو روز اخیر نشان دهد.

منبع: GameRant