منو سایت

کرک Uncharted Legacy of Thieves منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کرک Uncharted Legacy of Thieves منتشر شد

کمتر کسی فکر می کرد روزی برسد که بازی های انحصاری پلی استیشن مانند God of War و Uncharted را برای رایانه شخصی دریافت کنیم. پس از رونمایی از Uncharted 4 Remaster برای PC، بالاخره استودیو Naughtydog به تاریخ انتشار رسید و اولین بازی از این سری بر روی پلتفرم PC منتشر شد. ترک بازی Uncharted Legacy of Thieves ساعاتی پس از انتشار جهانی بازی، توسط گروه خوشنام و با تجربه FLT برای شما آورده شد. بازی Uncharted leg بر اساس نسخه استیم منتشر شده است و هیچ مشکلی در عملکرد نخواهد داشت.

طبق گفته FLT، Uncharted 4 Remaster تنها از قفل Steam استفاده می کند، بنابراین کرک کردن کار دشواری نیست. پس از دریافت این نسخه، فقط بازی را نصب کنید و در نهایت بازی را اجرا کنید. Repack بازی Dodi و Fitgirl هنوز در دسترس نیست و از هم اکنون می توانید نسخه مینی بازی را با نیم بها از پارسی گیم تهیه کنید.

گروه Fairlight حدود 36 سال سابقه در زمینه بازی های کرک دارد و با وجود اینکه اعضای اصلی این گروه دیگر فعالیتی ندارند، نام این گروه همچنان زنده است و بازی کرک با عنوان آنها منتشر می شود. Uncharted Legacy of Thieves متشکل از ریمستر Uncharted 4 به همراه بسته الحاقی Lost Legacy است که روندی متفاوت از بازی های قبلی را دنبال می کند. زمانی که این نسخه برای کنسول PS5 منتشر شد، منتقدان بازی را تحسین کردند و آن را بهترین نسخه برای تجربه بازی دانستند. کاربران رایانه شخصی می توانند از وضوح 4K همراه با فریم های نامحدود و پشتیبانی از مانیتور گسترده لذت ببرند.

کرک Uncharted Legacy of Thieves

دانلود بازی Uncharted Legacy of Thieves

سونی قصد دارد تمام بازی های انحصاری را برای رایانه شخصی منتشر کند. هفته آینده شاهد عرضه نسخه رایانه شخصی Sackboy هستیم که یکی از بهترین پلتفرمرهای سال گذشته محسوب می شود. خبر انتشار Returnal یکی از تحسین‌شده‌ترین بازی‌های اخیر برای رایانه‌های شخصی نیز به گوش می‌رسد و بازیکنان می‌توانند گزینه جدیدی را برای تجربه این بازی زیبا و داستانی عمیق دریافت کنند. نسخه رایانه‌های شخصی بازسازی Last of Ace نیز در راه است و به گفته رئیس استودیو سونی، حداقل یک سال پس از عرضه پلی‌استیشن، تمامی بازی‌ها برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهند شد.

حجم Uncharted Legacy of Thieves برای رایانه شخصی حدود 100 گیگابایت است و انتظار می رود با استفاده از فشرده سازی fitgirl حجم بازی به حداقل برسد. حال، اگر می‌خواهید کرک Uncharted Legacy of Thieves را بدون فشرده‌سازی، 96.56 گیگابایت دریافت کنید، باید تسلیم شوید. با ورود سونی به بازار رایانه های شخصی، تعدادی از کاربران Reddit امیدوارند که همین اتفاق برای نینتندو بیفتد و این شرکت سیاست خود را تغییر دهد.