منو سایت

کرک بهینه برای Dying Light 2 توسط Empress منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کرک بهینه برای Dying Light 2 توسط Empress منتشر شد

چند ماه پیش، Empress توانست کرکی را برای Dying Light 2 منتشر کند که از Denovo برای ضد سرقت استفاده می کند. در حالی که بسیاری این بازی را تجربه کرده اند و مدت زیادی از انتشار کرک می گذرد. نسخه جدید با ویژگی های جدید منتشر شد. Dying Light 2 Optimum Crack آثار Denovo را به طور کامل از بازی حذف می کند و مشکلاتی مانند تاخیر و فریز را برطرف می کند.

به گفته ملکه، بازی Dying Light 2 از قفل امنیتی Denovo نسخه 15 استفاده می کند که دور زدن آن آسان نیست و در حال حاضر فقط می تواند این سیستم امنیتی را از بازی ها حذف کند. به گفته وی، نسخه کرک شده بسیار بهینه تر از نسخه اصلی عمل می کند و مشکلاتی که Denovo ایجاد می کند را ندارد. این بازی همچنین از قفل های Steam و Epic استفاده می کند که به راحتی با شبیه ساز Goldberg حذف می شوند.

Empress تغییرات به روز رسانی جدید را در فایل توضیحات پا گنجانده است. او می گوید که پشتیبانی از سیستم عامل لینوکس دوباره اضافه شده است و حتی بازی های کرک شده نیز می توانند روی Steam Deck اجرا شوند. لازم به ذکر است آپدیت اخیر با پشتیبانی و پرداخت پانصد دلاری دو پشتیبان Empress میسر شد و از این پس شاهد انتشار بازی های کرک شده برای لینوکس خواهیم بود. به نظر می رسد Empress فرآیند کرک Denovo را بهینه کرده و به سطح جدیدی در این زمینه رسیده است.

Dying Light 2 کرک بهینه

Dying Light 2 تغییرات بهینه

تمامی کدهای Denovo که باعث فریز شدن بازی شده اند حذف شده اند و با دانلود کرک بهینه Dying Light 2 می توانید تجربه کاملی را کسب کنید. یکی از ویژگی های مهم، امکان تجربه بازی در حالت LAN و گروهی است. کرک قبلی این قابلیت را نداشت و در نسخه جدید می توانید به صورت آفلاین با دوستان خود ارتباط برقرار کرده و بازی کنید. برای این کار کافی است نسخه Lan بازی را شروع کرده و سپس در قسمت آنلاین دوست خود را جستجو کرده و بازی را شروع کنید.

یکی دیگر از تغییرات مهم پشتیبانی از ویندوز 7 است و Denovo Crack 15 با این سیستم عامل سازگار است. Empress در ادامه افزود که پردازنده های قدیمی اینتل با آپدیت جدید سازگار هستند و مشکلات رندر Direct X نیز حل شده است. این باعث می شود کرک بهینه Dying Light 2 بهترین راه برای تجربه بازی و حتی عملکرد بهتر از نسخه اصلی که در فروشگاه ها به فروش می رسد، باشد.

مثل همیشه، Empress در انتهای کامنت می‌گوید که استقبال ضعیف از ریبوت Saints Row بی‌معنی است و می‌گوید هر کسی که در مورد این بازی بد صحبت می‌کند حق استفاده از اکسیژن را ندارد. کاربران Reddit به سخنان او واکنش نشان دادند.