منو سایت

کرکی برای بازی Marvels Guardians of the Galaxy منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کرکی برای بازی Marvels Guardians of the Galaxy منتشر شد

پس از انتشار اخباری مبنی بر شروع مرحله آزمایشی راهنمای مارولز نگهبانان کهکشان یک پای سالم در اختیار علاقه مندان به بازی های کامپیوتری قرار گرفت. Empress تنها فردی است که قفل امنیتی Denovo را دور زده و قسمت جدید بازی را راه اندازی می کند. این مرد در هفته های اخیر بسیار فعال بوده است و تقریبا هر هفته یک پای جدید منتشر می کند. طبق آخرین اخبار بازی، بازی Guardians of the Galaxy Crack نیز موجود است.

به گزارش پارسی گیم کرک بازی Marvels Guardians of the Galaxy بای پس Devuno v14 با قفل Steam منتشر شد. استفاده از Denovo باعث شد که کرک در زمان راه اندازی غیرممکن شود. البته Empress هیچ بازی ای را بدون دریافت هزینه کرک نمی کند و همین موضوع باعث ایجاد انتقاداتی در بین کاربران Reddit شده است که این بار پاسخ داده شده است. Empress تنها گروهی است که هر بار بیانیه ای خطاب به گیمرها منتشر می کند و هر بار جنجال جدیدی ایجاد می کند.

راهنمای مارولز نگهبانان کهکشان

پای بازی Guardians of the Galaxy

لازم به ذکر است که بازی Guardians of the Galaxy با پرداخت 500 دلاری یکی از طرفداران به نام باب امکان پذیر شد و امپراطور از او تشکر کرد. این شخص همچنین پیامی برای کاربران Reddit دارد و معتقد است که پشتیبانی از توسعه دهنده مورد علاقه شما ضروری است و اگر از بازی لذت می برید و ساعت های زیادی را صرف می کنید. خرید بازی می تواند پشتوانه خوبی برای توسعه دهندگان باشد. او همچنین نوشت که ناشران و برنامه نویسان Denovo را کنار بگذارید و به این نکته توجه کنید که بازی Marvels Guardians of the Galaxy با تلاش بسیار ساخته شده و سازندگان آن را با علاقه و اشتیاق فراوان ساخته اند.

این مرد همچنین Guardians of the Galaxy را با Marvel’s Avengers مقایسه کرد و بازی Avengers را “زباله” نامید و فکر می کند این دو را نباید به یک چشم دید. به هر حال، اگر بازی را دوست دارید، همیشه توصیه می شود که از توسعه دهنده پشتیبانی کنید. در نهایت Empress سرنخی از بازی بعدی را در توضیحات قرار داد که معنای اصلی آن مشخص نیست. او نوشت: با یک فنجان دیگر تسلیم شدن. برخی می گویند یعنی Dying Light 2 و برخی دیگر می گویند FIFA 22 کرک شده است. در حال حاضر نمی توان در مورد هیچ کدام نظر قطعی داد.

برای نصب بازی Marvels Guardians of the Galaxy leg کافیست بازی را از پارسی گیم دانلود و سپس فایل Setup.exe را اجرا کنید. پس از اتمام مراحل نصب بازی؛ زمان آن رسیده است که محتویات پوشه EMPRESS را در محل نصب بازی کپی کنید. به یاد داشته باشید که آنتی ویروس می تواند فایل کرک را حذف کند و بهتر است در هنگام نصب آن را خاموش کنید. مثل همیشه منتظر اخبار بیشتر در مورد کرک جدید باشید. برای شروع دانلود بهتر است نگاهی به سیستم مورد نیاز Guardians of the Galaxy داشته باشید.