منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • کدهای کوچک برای تغییر سرزمین عجایب تینا: همه کلیدهای فعال و نحوه بازخرید آنها

کدهای کوچک برای تغییر سرزمین عجایب تینا: همه کلیدهای فعال و نحوه بازخرید آنها

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کدهای کوچک برای تغییر سرزمین عجایب تینا: همه کلیدهای فعال و نحوه بازخرید آنها

در Tiny Tina’s Wonderlands غارت های زیادی برای بردن و گرفتن از دشمنان شکست خورده وجود دارد، اما برخی از بهترین تجهیزات بازی را می توان باز کرد – به معنای واقعی کلمه! – فقط با بازدید از Brighthoof و صندوقچه گنج که در مقابل قلعه کوئین باث استالیون قرار دارد.

مانند Borderlands 2 و Borderlands 3، برای بدست آوردن چند کلید اسکلتی، باید حساب‌های رسانه‌های اجتماعی Gearbox را زیر نظر داشته باشید، که سپس می‌توانید آن‌ها را در بازی یا در وب‌سایت Shift بازخرید کنید. در اینجا نحوه کار آن آمده است.

کجا کلیدهای Shift را پیدا کنیم

در صندوقچه گنج Brighthoof غارت زیادی وجود دارد.
در صندوقچه گنج Brighthoof غارت زیادی وجود دارد.

شما می توانید به رئیس گیربکس مراجعه کنید حساب توییتر رندی پیچفورداز آنجایی که او مرتباً کلیدهای طلایی از Borderlands 2 و 3 را در رسانه های اجتماعی خود توزیع می کند و احتمالاً چند کلید اسکلتی از سرزمین عجایب به طور منظم برای غش کردن وجود خواهد داشت. این کلیدها معمولاً ماندگاری کوتاهی دارند – گاهی اوقات فقط 24 ساعت – بنابراین ارزش آن را دارد که اغلب بررسی شود.

نحوه استفاده از کلیدهای Shift

صفحه بازخرید کلید Shift
صفحه بازخرید کلید Shift

دو راه برای انجام این کار وجود دارد. ساده‌ترین روش این است که مستقیماً به وب‌سایت Shift بروید، حساب خود را پیوند دهید و یک کلید برای پاداش‌های سریع در آنجا قرار دهید. روش جایگزین از طریق منوی حین بازی در سرزمین عجایب است که با فشار دادن مکث و رفتن به اجتماعیکه در آن کد را وارد خواهید کرد. هنگامی که این کار را با استفاده از یکی از روش ها انجام دادید، می توانید پاداش خود را از آن دریافت کنید پست الکترونیکی بخش در همان منو

کدهای شیفت فعلی

در حال حاضر فقط یک کد موجود است و یک کلید اسکلت را در اختیار شما قرار می دهد. وقتی به Brighthoof رسیدید، می‌توانید آن را در همه پلتفرم‌ها – PC، PS5، PS4، Xbox One و Xbox Series X بازخرید کنید.

در 28 مارس منقضی می شود

B36T3-KSZ6F-K5TKK-JJ3B3-B6B3J

در 31 مارس منقضی می شود

JBRTT-BZH6F-CC3W5-3TTTB-XB9HH

اگر به تازگی شروع به کار با بازی جدید Gearbox کرده اید، می توانید نگاهی به راهنمای ما در مورد بهترین کلاس مبتدی در سرزمین عجایب بیندازید، اینکه چقدر طول می کشد تا Wonderlands کامل شود و Wonderlands در GameSpot بررسی شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.