منو سایت

کجا می توان کالوس را در فصل ماموریت North of Ghosts پیدا کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کجا می توان کالوس را در فصل ماموریت North of Ghosts پیدا کرد

فصل ارواح Destiny 2 از راه رسیده است و شخصیت شرور مورد علاقه طرفداران را که بازیکنان مدتی است از او خبری نداشتند، باز می گرداند: امپراتور کالوس. در حالی که کشتی لویاتان او اکنون به سیستم بازگشته و کاملاً پر از ارواح است، آنها تنها کسانی نیستند که در این فصل تعقیب و گریز انجام می دهند.

خود کالوس را می توان در سراسر کشتی متروکه لویاتان شنید، به ویژه در گشت زنی و رویدادهای عمومی مانند Nightmare Containment، جایی که او نگاهی اجمالی به انگیزه ها و خواسته های خود خواهد داشت. با این حال، در حالی که ما هنوز کالوس را در این فصل ندیده ایم، چهره او را در برخی از تاریک ترین گوشه های لویاتان دیده ایم.

با توجه به Season of the Haunted Seal، بازیکنان باید انتظار داشته باشند که شش بار در طول ماموریت هفتگی این فصل، Sever، با مسلسل Callus روبرو شوند. گوش دادن به هر شش پیام از Callus به بازیکنان با پیروزی Listen, Be Careful پاداش می‌دهد که برای تکمیل Seal و باز کردن عنوان Reaper به آن نیاز دارند.

هفته 1

در هفته اول، مدت کوتاهی پس از شروع ماموریت Sever Shame، که بر روی کلاغ تمرکز دارد، می توانید بقایای یکی از ماشین های فروش Callus را پیدا کنید. پس از قرار دادن اولین چراغ اریس مورن، بازی شما را به سوراخ کوچکی در یک گذرگاه پر پیچ و خم دریچه ها هدایت می کند. پس از خروج از سمت دیگر، می توانید نشانگر را تا مقصد خود در سمت چپ دنبال کنید یا به راست بپیچید. اگر به راست بپیچید، ربات کالوس روده شده را در گوشه ای پیدا خواهید کرد و نزدیک شدن آن به آن جان می بخشد.

موقعیت کالوس در اولین ماموریت شمال، شرم.
موقعیت کالوس در اولین ماموریت شمال، شرم.

کالوس در این زمان مستقیماً با شما صحبت می کند و شما را به خاطر آخرین برخورد خصمانه شما با او می بخشد و از شما دعوت می کند که “به عقب برگردید و از آنچه پیش رو دارید لذت ببرید” در حالی که او و تاریکی به هر چیزی که می دانید می رسند.

از آنجایی که فصل به تازگی شروع شده است، این همه چیز است، اما ما به روز رسانی این مقاله با مکان های بیشتری برای ربات Callus در هفته های آینده ادامه خواهیم داد. در همین حال، فصل شکارچیان ارواح پر از چالش‌هایی است که باید بر آن‌ها غلبه کرد، و با جستجوی آن، می‌توانید راهنمای ما را در مورد مکان یافتن کبوترهای کالوس در اطراف لویاتان نیز بررسی کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.