منو سایت

کتاب رمان بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کتاب رمان بازی Cyberpunk 2077 منتشر شد

طبق آخرین اخبار بازی، رمانی بر اساس Cyberpunk 2077 CD Projekt Red در سال آینده منتشر خواهد شد.

بازی Cyberpunk 2077 یکی از آثار شاخص صنعت بازی های ویدیویی در سال های اخیر است. این اثر به دلیل نمایش هایش و شهرت استودیو سی دی پراجکت رد توانست نظر بسیاری از بازیکنان را به خود جلب کند. اما عرضه بازی Cyberpunk 2077 چندان موفق نبود و حجم زیاد مشکلات آن به نارضایتی و ناتوانی در تجربه ختم شد. به لطف حمایت سازندگان، بازی Cyberpunk 2077 اکنون شرایط بهتری دارد و بدون هیچ مشکلی بر روی کامپیوترها و کنسول های نسل نهم کار می کند.

CD Projekt Red با Cyberpunk 2077 تمام نشده و همچنان برنامه های مختلفی برای آن دارد. بر این اساس اکانت رسمی توییتر بازی مذکور اعلام کرد که کتابی رمان با محوریت دنیای سایبرپانک منتشر خواهد شد. این رمان که با نام Cyberpunk 2077: No Coincidence شناخته می شود، توسط نویسنده علمی تخیلی لهستانی رافال کوسیک نوشته شده است. این رمان داستان گروهی غریبه را روایت می کند که خطرات شهر شب را کشف می کنند.

Cyberpunk 2077 رمانی در مورد بازی Cyberpunk 2077

رمان بازی Cyberpunk 2077 سال آینده منتشر خواهد شد

CD Projekt جزئیات بیشتری در مورد رمان Cyberpunk 2077: No Coincidence ارائه نکرده است. البته تایید شده است که نسخه لهستانی این رمان نیز عرضه خواهد شد. در کنار رونمایی رسمی، طرح جلد رمان Cyberpunk 2077 نیز منتشر شده است که در آن می توانید دو نسخه از شخصیتی را ببینید که گلوی انسانی شبیه سایبورگ را می فشارد. رمان Cyberpunk 2077: No Coincidence در آگوست 2023 در کتابفروشی ها منتشر می شود.

CD Projekt Red در حال حاضر روی یک بسته الحاقی برای Cyberpunk 2077 به نام Phantom Liberty کار می کند. در این DLC که در سال 2023 منتشر خواهد شد، او و جانی سیلورهند با ایالات متحده جدید آمریکا بیعت کردند. CD Projekt اخیراً از دنباله Cyberpunk 2077 با نام رمز Orion رونمایی کرده است. این اثر توسط شعبه آمریکایی استودیو CD Projekt Red با تیمی متشکل از صدها بازی‌ساز توسعه خواهد یافت. علاوه بر این، اخیرا انیمه Edgerunners از نتفلیکس پخش شد که با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شد.

نظر شما در مورد رمان بازی Cyberpunk 2077 چیست؟ آیا قصد تهیه و مطالعه این کتاب را دارید؟ فکر می کنید آینده سری Cyberpunk 2077 چگونه خواهد بود؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: IGN