کایل مک لاکلان به جمع بازیگران سریال Fallout آمازون پیوست

کایل مک لاکلان به جمع بازیگران سریال Fallout آمازون پیوست

تیم بازیگران و بازیگران زن سری Fallout آمازون در حال اتمام است و طبق اخبار اخیر، کایل مک لاکلان به همراه خلیا مندز جونز و آرون موتن به جمع بازیگران اضافه شده است. کایل مک لاکلان (Kyle MacLachlan) ستاره سریال Twin Peaks و یکی از بازیگران مشهور آمریکایی است که حضورش در سریال Fallout توجه مخاطبان و طرفداران این بازی را به خود جلب کرد.

چند وقت پیش با سری Fallout بر اساس این فرنچایز معروف Bethesda آشنا شدیم. این سریال توسط آمازون تولید شده و به طور انحصاری از پرایم پخش خواهد شد. اقتباس اکشن RPG پسا آخرالزمانی Bethesda در چند ماه گذشته در دست ساخت بوده است. ورایتی قبلا اعلام کرده بود که الا پورنل حضور خواهد داشت و والتون گوگینز، ستاره سریال مردگان متحرک نیز در سریال Fallout بازی می کند.

در ادامه اخبار هیجان انگیز این سریال، Variety حضور Kyle MacLachlan را تایید کرده است. او در سریال Twin Peaks نقش دیل کوپر را بازی کرد. او شخصیتی شناخته شده در عرصه سینما و سریال است. نقش او در Blue Velvet نیز خاطره انگیز است و شاید شما او را با صداپیشگی شخصیت پدر رایلی در Inside Out بشناسید. او فردی توانمند و با تجربه در عرصه بازیگری است و حضورش می تواند نوید یک سریال بی نظیر را بدهد.

حضور کایل مک لاکلان در سری Fallout

در همان زمان، مندس جونز، یکی دیگر از بازیگران جدید مجموعه Fallout، نیز نقش مهمی در مجموعه چرخ زمان بازی کرد و از کتاب‌های The Wheel of Time اقتباس کرد. موتن همچنین اخیراً در Father Stew بازی کرده است و ممکن است نقش کوچکتری در سریال جدید آمازون داشته باشد. این افراد به لیست کوتاه بازیگران این سریال می پیوندند که به تهیه کنندگی و تهیه کنندگی مشترک تاد هاوارد خواهد بود.

الا پورنل در حال حاضر ناشناخته است و به گفته منابع نزدیک به آمازون، او مسئول شخصیت کاملا آمریکایی و پرانرژی است که می تواند هر چیزی را اداره کند. همچنین او مرد خطرناکی است و باید ببینیم چه تاثیری روی پیرنگ خواهد گذاشت. در همین حال، والتون گوگینز نقش غول، یکی از انسان های اصلاح شده ژنتیکی را بازی می کند که در اواسط جنگ جهانی اول برای مدت طولانی در معرض تشعشعات هسته ای قرار داشت.

افراد مشهور نیز در پشت صحنه سریال Fallout حضور دارند. لیزا جوی و جونا نولان، خالقان Westworld، به‌عنوان مجریان برنامه و تاد هاوارد و جیمز آلتمن به‌عنوان تهیه‌کنندگان اجرایی حضور دارند. انتظار می رود فیلمبرداری Fallout اواخر امسال آغاز شود. خبر دیگر اینکه مود Fallout London با انتشار یک تریلر هیجان انگیز رونمایی شد.

منبع: EuroGamer