منو سایت

کاور بازی Modern Warfare 2 از بازگشت بازی Call of Duty در استیم خبر داد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کاور بازی Modern Warfare 2 از بازگشت بازی Call of Duty در استیم خبر داد

پوشش دادن Call of Duty Modern Warfare 2 شبکه Steam پیدا شده است که از بازگشت Call of Duty به این فروشگاه خبر داده است. اولین نشانه های بازگشت این فرنچایز محبوب در استیم فاش شده است و Modern Warfare 2 شاید اولین بازی از این سری باشد که هفت سال بعد برای کاربران استیم عرضه می شود. اکتیویژن مدت هاست که از پلتفرم خود برای عرضه بازی های جدید استفاده می کند.

این تصویر برای اولین بار توسط یک کاربر Reddit به نام Kalinine کشف شد. این چهره شخصیت Ghost را نشان می دهد که بازیکنان را متقاعد می کند تا “فرانچایز کامل” را تجربه کنند. این تصویر پس از اطلاع کاربران و رسانه ها توسط مدیران Reddit حذف شد. Call of Duty WWII آخرین بازی از مجموعه‌ای بود که برای Steam منتشر شد و پس از آن یک کلاینت فعال‌سازی بلیزارد طراحی شد و مورد انتقاد و تشویق قرار گرفت.

Steam Calloff Duty

Battle Net Launcher مدت هاست که به عنوان تنها راه دانلود بازی های Call of Duty شناخته می شود. این استارتر همچنین کرک بازی های این سری را غیرممکن می کند و به دلیل مکانیزم پیچیده هیچ یک از گروه ها سراغ آن نمی روند. اکتیویژن به تازگی تاریخ انتشار بازی Call of Duty Modern Warfare 2 را اعلام کرده است که در تاریخ 28 اکتبر برای کنسول های بازی و کامپیوتر منتشر خواهد شد.

Call of Duty به Steam بازگشت

اکتیویژن تیزر کوتاهی از بازی Modern Warfare 2 منتشر کرده است و شخصیت های بازی نیز مشخص شده اند. طبق توضیحات رسمی، گروه ضربت 141 شامل پیشکسوتان و مشاهیر است. این گروه به رهبری کاپیتان پرایس به جنگ کارتل مواد مخدر آمریکای جنوبی خواهند رفت و برای اولین بار شاهد معرفی سرهنگی از نیروهای ویژه مکزیکی به نام آلخاندرو وارگاس هستیم. تاریخچه و جزئیات بازی در حال حاضر مشخص نیست.

Call of Duty Modern Warfare 2

اوایل ماه گذشته ویدیویی با کیفیت پایین از بازی Modern Warfare 2 به بیرون درز کرد که زمان انتشار ویدیوی رسمی را فاش کرد. به نظر می رسد ویدیوی رسمی در یک رویداد مشترک Xbox-Bethesda منتشر شود. همچنین امکان حضور در جشنواره بازی تابستانی وجود دارد. در این میان کارت بازی Warzone 2 نیز رونمایی شده است که شامل ویژگی های جدیدی مانند شنا می شود. اکتیویژن در حال کار بر روی پروژه های مختلفی است و همچنین در حال توسعه بازی Warzon Mobile است. این بازی باید تجربه موبایل Varzon را بهینه کند.

عرضه بازی های Call of Duty در استیم ممکن است نتیجه تغییر سیاست اکتیویژن و نارضایتی از فروش Call of Duty Vanguard باشد. کاربران Steam مدتهاست که خواهان بازگشت این سری هستند و به زودی این اتفاق خواهد افتاد.

منبع: VGC