کالاف دیوتی موبایل فصل 9: تغییرات به روز رسانی هالووین را وارد کنید

کالاف دیوتی موبایل فصل 9: تغییرات به روز رسانی هالووین را وارد کنید

با نزدیک شدن به هالووین، بازی سازان در حال آماده سازی محتوای ویژه ای مناسب برای این رویداد هستند. آپدیت فصل 9 کیس وظیفه موبایل در کنار بازگشت زامبی ها، دزدان دریایی نیز در قالب یک رویداد ویژه اضافه خواهند شد. دو حالت جدید به مناسبت ماه ترسناک به Call of Duty Mobile اضافه شده است و تغییرات زیادی در تاریخ 12 اکتبر (20 مهر) ارائه خواهد شد.

بزرگترین تغییر بازگشت زامبی ها است. حالت زامبی کلاسیک شما را در مقابل موجی از زامبی ها قرار می دهد و باید تا آخرین لحظه زنده بمانید. در حالت دیگری به نام Super Attack of the Undead، گروهی از بازیکنان وارد مسابقه می شوند و ابتدا یک بازیکن به تیم زامبی ها می پیوندد. مسابقه تا زمانی که آخرین زامبی یا آخرین نفر زنده بماند ادامه دارد. در نهایت یک تیم برنده خواهد شد و این به مهارت بازیکنان بستگی دارد.

نقشه جدید کالاف دیوتی موبایل

آپدیت فصل 9 نقشه جدیدی را به حالت چند نفره اضافه می کند. نقشه Haunted Hacienda فضایی وحشتناک دارد و بازیکنان را به یک عمارت ترسناک پر از ارواح می برد. بازیکنان باید از نبردهای مختلف در عمارت جان سالم به در ببرند و همچنین مراقب ارواح و دشمنانی باشند که می توانند در کسری از ثانیه از بین بروند.

یک رویداد جدید برنامه ریزی شده است و می توانید با انجام کارهای روزانه و هفتگی در چند نفره و بتل رویال، سکه های ویژه هالووین دریافت کنید. از این سکه ها برای خرید شکلات های هالووین استفاده می شود و در نهایت می توانید جوایز مختلفی از جمله چتر نجات، تفنگ و پوست سلاح ها و اپراتورها را دریافت کنید. هرکسی که بتواند در این رویداد به مقام اول برسد، جوایز بیشتری دریافت خواهد کرد و بهتر است لیست وظایف جدید را در نظر داشته باشید.

چالش های فصل نهم

به روز رسانی کالاف دیوتی موبایل با اضافه شدن چالش های بیشتری همراه است. تکمیل این چالش ها با پاداش 30000 امتیاز همراه است که در طی آن می توانید جوایز بیشتری دریافت کنید. نوع جدیدی از بمب C4 است که می تواند به اشیا بچسبد و از راه دور منفجر شود. بخش دکان ها و نبردها نیز دستخوش تغییرات مهمی شد. تفنگ KRIG 6 با ارائه ویژگی هایی مانند صدا خفه کن و خشاب بزرگتر، سلاحی عالی برای کشتن دشمنان از نزدیک و دور است. این اسلحه با خرید Battle Pass فعال می شود.

آپدیت جدید Call of Duty Mobile در تاریخ 20 اکتبر برای دانلود آماده می شود. گزارشات فیلتر کالاف دیوتی موبایل منتشر می شود و اگر این بازی را نصب کرده اید، نظر خود را با ما در میان بگذارید.

منبع: GameSpot