منو سایت

کاشف معروف تاریخ انتشار GTA 6 را می گوید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کاشف معروف تاریخ انتشار GTA 6 را می گوید

طبق آخرین اخبار منتشر شده در مورد این بازی، یکی از کاشفان پیشرو و باسابقه صنعت بازی های ویدیویی گفته است که انتظار تاریخ انتشار GTA 6 (GTA 6) و شرایط تولید آن را دارد.

در حالی که بازیکنان در سراسر جهان منتظر عرضه بازی هایی مانند Starfield و God of War Ragnarok هستند، اثری که مطمئناً حتی کوچکترین جزئیات را نیز آشکار می کند شرایط را در بازار بازی های ویدیویی تغییر خواهد داد Grand Theft Auto 6 است. برای مدت نسبتاً طولانی. زمانی که هیچ کس مطمئن نبود که Rockstar بازی بعدی GTA را خواهد ساخت یا خیر. این روند زمانی تغییر کرد که راک استار به طور رسمی عرضه GTA 6 را اعلام کرد.

اگرچه GTA 6 در حال تولید است، راک استار هنوز جزئیاتی در مورد آنچه می توانید در بازی ببینید ارائه نکرده است. سیگنال ها و دیگر اعضای جامعه بازی در حال حاضر در تلاش هستند تا جزئیات GTA 6 را جمع آوری کرده و آنها را جمع آوری کنند. شایعات منتشر شده توسط این افراد متفاوت است. به عنوان مثال، برخی افراد به شدت معتقدند که GTA 6 در Vice City برگزار خواهد شد. دیگران پیشنهاد کردند از یک کپی از فلوریدا استفاده کنند و به لیبرتی سیتی بازگردند.

تام هندرسون یکی از معروف ترین و برجسته ترین کاشفان در صنعت بازی های ویدیویی اخیرا در مورد برخی از ویژگی های GTA 6 اظهار نظر کرده است.تام هندرسون به عنوان منبعی معتبر در صنعت بازی های ویدیویی شناخته می شود و گزارش های مختلفی در مورد GTA 6 منتشر کرده است. تام هندرسون اخیراً به مقاله ای اشاره کرد که اخیراً توسط رسانه های بازی منتشر شده است در مورد منبعی که در یک سال گذشته با او در تماس بوده است.

تاریخ انتشار GTA 6

GTA 6 احتمالا دو قهرمان و شهرهای مختلف خواهد داشت

تام هندرسون نظر خود را در مورد تاریخ انتشار GTA 6 و وضعیت بازی با مخاطبان در توییتر به اشتراک گذاشت. او در توییت خود نوشت: «هنوز معتقدم که GTA 6 در سال 2024 یا 2025 منتشر خواهد شد. اگرچه این گفته تام هندرسون به این معنی است که برای تجربه GTA 6 باید مدت زیادی منتظر بمانید، اما این تاریخ با سطح انتظارات بازیکنان و ویژگی های احتمالی این افکت همخوانی دارد. تام هندرسون شرایط ساخت GTA 6 را «آشفتگی» توصیف کرد و گفت که مانند بسیاری از بازی‌های در حال تولید، روند انجام کار تحت تأثیر همه‌گیری کرونا مشکل‌ساز است.

علاوه بر اطلاعات ارائه شده توسط تام هندرسون، به تازگی جزئیات دیگری از GTA 6 فاش شده است.بر اساس این گزارش، GTA 6 دارای دو قهرمان است و به جای محدود شدن به یک شهر، لوکیشن های متفاوتی را ارائه خواهد کرد. اگرچه این ویژگی‌ها امیدوارکننده و هیجان‌انگیز هستند، اما باید در نظر داشته باشید که درباره آن‌ها صحبت می‌شود و Rockstar هنوز هیچ یک از آنها را به طور رسمی تایید نکرده است.

نظر شما در مورد تاریخ انتشار GTA 6 چیست؟ به نظر شما GTA 6 چه زمانی عرضه می شود؟ بیشتر از همه در این شغل چه ویژگی هایی را انتظار دارید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Gamerant