منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • کارگر اخراج شده نینتندو در یک جلسه شرکت حمایت خود را از اتحادیه ابراز کرده بود – گزارش

کارگر اخراج شده نینتندو در یک جلسه شرکت حمایت خود را از اتحادیه ابراز کرده بود – گزارش

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کارگر اخراج شده نینتندو در یک جلسه شرکت حمایت خود را از اتحادیه ابراز کرده بود - گزارش

کارگر اخراج شده نینتندو در یک جلسه شرکت حمایت خود را از اتحادیه ابراز کرده بود - گزارش

طبق گزارش‌ها، کارمندان فعلی و سابق نینتندو ادعاهای نینتندو مبنی بر اخراج یک پیمانکار به دلیل افشای اطلاعات را رد کرده‌اند و گفته‌اند که این اقدام در تلافی اظهارات اتحادیه‌ها در جلسه‌ای در فوریه به نظر می‌رسد.

منابع متعددی به Kotaku گفتند که یک کارگر قراردادی پاره وقت قبل از امضای قرارداد آنها پس از ابراز حمایت از اتحادیه در یک جلسه تجاری اخراج شد. هنگامی که GameSpot در اوایل این هفته از نینتندو درخواست کرد که اظهار نظر کند، این شرکت رد کرد که دلیل این اخراج بوده است، در عوض گفت که دلیل آن “افشای اطلاعات محرمانه بدون هیچ دلیل دیگری بوده است.”

اما به گفته منابع Kotaku، این نشریه تا حدی نامشخص بود که چنین اقدامی را توجیه نمی کرد، اما احتمالاً بیشترین هشدار را دریافت کرد – بدون اینکه فسخ شود. این نشان می‌دهد که نینتندو ممکن است به دنبال دلیلی برای انتشار آن‌ها به دنبال نظراتی درباره اتحادیه‌ای که توسط نینتندو غیرقانونی است، بوده است. با این حال، نام این کارمند توسط شورای ملی کار حذف شد و علیه نینتندو ثبت شد و مشخص نیست که این پست در رسانه های اجتماعی چه بوده است.

نینتندو روز پنجشنبه در بیانیه ای به GameSpot گفت: «نینتندو از هرگونه تلاش برای اتحادیه یا وابستگی بی اطلاع است و قصد دارد با تحقیقات NLRB همکاری کند. نینتندو کاملا متعهد است که محیط کاری دوستانه و حمایتی را برای همه کارمندان و پیمانکاران خود فراهم کند. ما مسائل اشتغال را بسیار جدی می‌گیریم.»