منو سایت

کارگردان The Witcher 4 معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کارگردان The Witcher 4 معرفی شد

مدتی پیش ساخت چهارمین بازی از سری Witcher رسما تایید شد. حال پس از مدتی مسئول کارگردانی بازی 4 The Witcher (Witcher 4) معرفی شده است. کارگردان انیمیشن The Witcher 3 در توییتی رسمی از حضور خود به عنوان کارگردان نسخه چهارم این مجموعه خبر داد.

بر اساس جدیدترین اخبار بازی، سباستین کالمبا از CD Projekt Red در توییتی اعلام کرد که وظیفه ساخت قسمت چهارم سری بازی The Witcher و دنباله های آن را بر عهده گرفته است. کالمبا در توییتی نوشت: “من وظیفه کارگردانی حماسه جدید Witcher را بر عهده دارم و از زمان پیوستن به CD Projekt Red به این باور رسیده‌ام که هیچ چیز غیرممکن نیست و انتظارات من را افزایش داد.” تیم ما اینجاست تا داستان‌های حماسی و خارق‌العاده خلق کند و بگوید.

طبق اطلاعات لینکدین این کارگردان، Kalemba در اکتبر 2014 به شرکت لهستانی CD Projekt پیوست و ابتدا به عنوان انیماتور اصلی در دو بازی The Witcher 3: Wild Hunt و Cyberpunk 2077 و در نهایت به عنوان کارگردان کار کرد. بخش انیمیشن CD Project ارتقا یافت. وی همچنین به مدت 15 ماه به عنوان مدیر خلاق در این شرکت فعالیت کرد تا اینکه به عنوان کارگردان نسخه چهارم سری ویچر منصوب شد.

کارگردان بازی The Witcher 4

معرفی کارگردان بازی The Witcher 4

همانطور که CD Projekt برای سال آینده برنامه ریزی می کند، آنها در حال حاضر در حال توسعه دنباله ای برای Cyberpunk 2077 و یک سه گانه جدید برای سری The Witcher هستند که یک اسپین آف از The Witcher و همچنین اولین IP جدید خود هستند. به گفته سازندگان این کمپانی، تمامی دنباله های نسخه چهارم The Witcher تا ۶ سال پس از انتشار عنوان اول منتشر خواهند شد. همچنین این استودیو لهستانی به تازگی اعلام کرده است که در حال بازسازی اولین نسخه ویچر با استفاده از موتور قدرتمند Unreal Engine 5 است. نظر شما چیست؟ آیا نسخه چهارم این مجموعه می تواند به دیگر افتخارات این استودیو بیفزاید یا خیر؟

منبع: Video Games Chronicle