منو سایت

کارگردان Horizon Forbidden West به سومین بازی از سری Horizon اشاره کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کارگردان Horizon Forbidden West به سومین بازی از سری Horizon اشاره کرد

تاکنون دو بازی از سری Horizon منتشر شده است: Horizon Forbidden West و Horizon Zero Down. اما به نظر می رسد که این مجموعه تنها به دو بازی ختم نمی شود. طبق آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، کارگردان Horizon Forbidden West اعلام کرد که سومین بازی از سری Horizon در آینده منتشر خواهد شد.

اگر به Horizon Forbidden West رفته باشید، می دانید که داستان تمام نشده است. استودیو Guerrilla Games انتهای این افکت را به گونه ای طراحی کرده است که مانند Horizon Zero Dawn بازیکنان را برای جلوه ای دیگر آماده کند. مدت هاست که شایعاتی در مورد تبدیل سریال Horizon به سه گانه وجود دارد. حال کارگردان Horizon Forbidden West تایید کرده است که سومین بازی از سری Horizon در دسترس خواهد بود.

ماتیاس دی جونگ، کارگردان فیلم Horizon Forbidden West، اخیرا با VG247 مصاحبه کرده است. به گفته وی خط داستانی که در انتهای فیلم Horizon Forbidden West می بینیم در اثر بعدی نیز ادامه خواهد داشت. او توضیح داد: «بازی با یک ویدیوی آشیانه بزرگ به پایان می رسد. به این ترتیب ما دوباره زمین را برای بازی بعدی آماده می کنیم.

Cliff Hanger به معنای پایانی دراماتیک و هیجان انگیز برای یک قطعه یا قسمت از یک سریال است. سازندگان با ایجاد حس کنجکاوی و نگرانی، مخاطب را وادار به تماشای اثر بعدی یا قسمت بعدی می کنند. اگر بخواهیم بدون افشای پایان Horizon Forbidden West به کلیف هنگر اشاره کنیم، می توان گفت که داستان ماجراهای ایلوی هنوز تمام نشده است. داستان سری Horizon از روزی که Horizon Zero Dawn را راه اندازی کردیم بسیار پیچیده تر و ترسناک تر شده است. داستان دختری ماجراجو و جنگجو که در نبردهای قبیله ای شرکت می کند اکنون به یک معمای خلاقانه علمی تخیلی تبدیل شده است. در این بین، نباید ظاهر دایناسورهای روباتیک مختلفی را فراموش کنیم که باید با آنها مبارزه کنید و همچنین می توانید سوار آنها شوید.

Horizon Forbidden West Horizon Forbidden West

بازی واقعیت مجازی سری Horizon در دست ساخت است

حتی اگر داستان Horizon Forbidden West با آویزان شدن روی صخره ها به پایان نرسد، جای تعجب نیست که استودیوی گوریلا گیمز در حال برنامه ریزی سومین بازی از سری Horizon است. این مجموعه یک موفقیت بزرگ برای سونی است. در ماه فوریه، فروش Horizon Zero Dawn از 20 میلیون نسخه فراتر رفت. اگرچه فروش Horizon Forbidden West تا حدودی تحت الشعاع Elden Ring قرار گرفت، اما فروش در دراز مدت بهبود خواهد یافت. قبلا این اتفاق افتاده است. در سال 2017، Horizon Zero Down تحت تأثیر The Legend of Zelda: Breath of the Wild قرار گرفت.

نظر شما درباره کارگردان فیلم Horizon Forbidden West چیست؟ آیا از انتشار سومین بازی از سری Horizons استقبال می کنید؟ به نظر شما این کار موفق خواهد بود؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: GameSpot