منو سایت

کارگردان Halo پس از پانزده سال کار مایکروسافت را ترک کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کارگردان Halo پس از پانزده سال کار مایکروسافت را ترک کرد

بانی راس، رئیس و مؤسس 343 Industries، طی اطلاعیه ای در توییتر، پس از پانزده سال تصمیم به ترک استودیو گرفته است. من خیلی امیدوار بودم که تا به‌روزرسانی زمستانی با Halo بمانم، اما به شما اطلاع می‌دهم که برای رسیدگی به یک مشکل پزشکی خانوادگی، 343 را ترک خواهم کرد.»

به گزارش پارسی گیم، بانی راس پس از 15 سال کار در استودیو 343 Industries موفق شد با سری بازی های Halo به موفقیت های زیادی دست یابد و این اتفاق شوک بزرگی را به کارمندان و سازندگان این استودیو وارد کرد. با این حال، او گفت که به کارهایی که همه در 343 Industries برای Halo Infinite، مجموعه Master Chief، مجموعه تلویزیونی Halo و موارد دیگر انجام داده اند، بسیار افتخار می کند. خدمت کردن در کنار این تیم در پانزده سال گذشته و بخشی از دنیایی که دوستش دارم، باعث افتخار بوده است. از همه اعضای انجمن Halo برای حمایتشان تشکر می کنیم. آینده Halo روشن است. من نمی توانم منتظر بمانم تا همه شما برنامه های ما را تجربه کنید و به عنوان یک طرفدار در مسابقات جهانی Halo در اکتبر حضور داشته باشید.

بانی راس کارگردان Halo

خروج کارگردان Halo از مایکروسافت

پس از خروج راس، Windows Central گزارش داد که پیر هینتز، رئیس بخش تولید، به عنوان رئیس 343 Industries جایگزین شده است. همچنین طبق شایعه ای که Jez Corden گفته است، موقعیت خانم بانی راس به طور کامل به یک نفر داده نمی شود، سمت های او به 3 قسمت تقسیم می شود و 3 نفر مختلف مسئولیت هر یک را بر عهده می گیرند. به طور مشابه، کوردن می گوید که آقای پیر هینتز به عنوان رئیس استودیو، خانم لیز دات به عنوان رئیس بازرگانی و عملیات، و آقای برایان نیز سمت رئیس فرنچایز را بر عهده خواهند گرفت. به گفته Zez Corden، این به دلیل ارتباط و مدیریت بهتر استودیو 343 است.

استودیو 343 Industries اعلام کرده است که فصل دوم Halo Infinite را گسترش می دهد و طرفداران می توانند منتظر فصل سوم این عنوان در مارس 2023 باشند. اگرچه حالت Co-op تقسیم صفحه نمایش Halo Infinite به طور کامل حذف شد، طرفداران اکنون باید منتظر زمستان باشند. به روز رسانی بازی برای اضافه کردن حالت محبوب Forge در نسخه بتا. همچنین تقریبا در ابتدای سال 2022 شایعه ای مبنی بر ساخت عنوان معرفی نشده بازی Halo توسط این استودیو منتشر شد.

منبع: Ign