منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • کارگردان Gotham Knights در مورد جنبه های نقش آفرینی بازی صحبت می کند

کارگردان Gotham Knights در مورد جنبه های نقش آفرینی بازی صحبت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کارگردان Gotham Knights در مورد جنبه های نقش آفرینی بازی صحبت می کند

بازی Gotham Knights این یک بازی نقش آفرینی اکشن نامیده می شود. اما تمرین موجود ژانر را نمی پذیرد و بازیکنان از صفر شروع نمی کنند. همه شخصیت های اصلی از جمله Batgirl، Nightwing، Robin و Red Hood از ابتدا شخصیت های قوی و با RPG کلاسیک هستند که در آن قهرمان در ابتدا هیچ قدرتی ندارد. ما مقابل هم نیستیم.

به گزارش پارسی گیم، هر چهار شخصیت اصلی بازی Gotham Knights دارای قدرت های بتمن مانند هستند و درخت مهارت نیز به آن ها اجازه می دهد تا ویژگی های جدیدی به دست آورند و پیشرفت کنند. کارگردان و سازنده بازی به نام پاتریک ردینگ در گفتگوی ویژه با IGN در مورد ساخت و توسعه Gotham Knights صحبت کرده و می توان جزئیات جدیدی از صحبت های او به دست آورد.

کارگردان بازی درباره روند خلق شخصیت می گوید: برای ما مهم بود که این شخصیت ها از ابتدا افراد قوی ای باشند. همه از مدرسه مبارزه با جرم و جنایت بتمن فارغ التحصیل شده اند. وقتی شروع به کار می کنند؛ همه آنها در یک سطح هستند و ابزار اولیه برای مبارزه را دارند. آنها می توانند در طول بازی اوج بگیرند و از تمام قدرت خود استفاده کنند.”

گاتهام نایتز RPG

ویژگی های بازی Gotham Knights

توسعه دهنده به تازگی گیم پلی Gotham Knights را منتشر کرده و Batgirl را نیز در عمل نشان داده است. حرکات او شبیه بتمن بود و به راحتی می توانست دشمنان را از بین ببرد. ردینگ ادامه داد: «ما نمی‌خواستیم یک RPG کلاسیک بسازیم که شما را به جنگل بفرستد و شما باید شش حیوان را بکشید و با یک شاخه درخت برگردید. شخصیت های بازی افراد قابل توجهی هستند که توسط بتمن و دیگران آموزش دیده اند. آنها بسیار باهوش هستند. اما هنوز باید به سطح آخرین چالش عادت کنند.”

استودیو WB Montreal می گوید که امکان پیشرفت در بازی وجود دارد و سیستم نقش آفرینی تنها برای ارتقای سطح شخصیت ها و به چالش کشیدن مراحل استفاده می شود. بازی غول های آخر بازی ضعیف تری دارد که شروع بازی را دشوار می کند. کارگردان در این باره گفت: «سیستم پیشرفت RPG دارد. اما ما نمی خواهیم از صفر شروع کنیم. ما نمی خواهیم لحظاتی را وارد کنیم که حریف به حساب بن بست شما برسد.

کارگردان Gotham Knights در مورد جنبه های نقش آفرینی بازی صحبت می کند

تریلر معرفی Batgirl از بازی Gotham Knights منتشر شد

به همین دلیل بازی Knights of Gotham یک اثر صرفاً نقش آفرینی نیست و تنها از عناصر این سبک استفاده شده است. این بازی بیشتر به جنبه اکشن متکی است و لحظات هیجان انگیزی را ارائه می دهد. Gotham Knights در تاریخ 25 اکتبر برای Xbox Series X/S، PlayStation 5 و PC منتشر خواهد شد. در اخبار دیگر، جوکر در شوالیه های گاتهام نیست.

منبع: IGN