منو سایت

کارگردان فیلم Bioshock نتفلیکس معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کارگردان فیلم Bioshock نتفلیکس معرفی شد

پس از تایید خبر تولید فیلم Bioshock توسط سرویس محبوب نتفلیکس، شایعاتی مبنی بر این که کدام کارگردان این پروژه عظیم را بر عهده خواهد گرفت، منتشر شد. خیلی بالا رفت و حالا طبق اخبار منتشر شده مسئولیت این پروژه بزرگ بر دوش نویسنده و سازنده فیلم های لوگان به کارگردانی فیلم های Hunger Games افتاده است. به گفته منابع سایت رسمی IGN، فرانسیس لارنس، کارگردان اتریشی که با بازی های گرسنگی، کنستانتین و من افسانه هستم، کارگردانی و تهیه کنندگی را بر عهده دارد. فیلم Bioshock البته این اقتباس از سری بازی های BioShock است. علاوه بر این، مایکل گرین، فیلمنامه نویس فیلم های مهمی چون لوگان، بلید رانر 2049 و جنگل کروز، وظیفه نگارش فیلمنامه این پروژه بزرگ را بر عهده خواهد داشت.

به گزارش پارسی گیم، ری لی، موسس استودیوی سرگرمی ورتیگو، مسئولیت تولید این پروژه بزرگ را بر عهده دارد. فرانسیس لارنس علاوه بر خلق کنستانتین و بازی‌های گرسنگی، قسمت‌هایی از سری جدید اپل تی‌وی پلاس را نیز کارگردانی کرد. همچنین مایکل گرین عناوین سریال های تلویزیونی مانند خدایان آمریکایی و آثار قتل در قطار سریع السیر شرق و مرگ در نیل را نوشته است.

فیلم Bioshock

معرفی کارگردان و نویسنده Bioshock

پس از اینکه نتفلیکس به پروژه چراغ سبز نشان داد فیلم Bioshock در فوریه اکران شد، کارگردانان و فیلمنامه نویسان مختلفی برای این پروژه درخواست دادند و در نهایت مایکل گرین و فرانسیس لارنس این مسئولیت بزرگ را به عهده گرفتند. کارگردان این اثر در حال حاضر مشغول ساخت پیش درآمد مجموعه فیلم های Hunger Games با نام The Ballad of Songbirds and Serpents است که احتمالا در سال 2023 اکران می شود و طبق اخبار منتشر شده، مایکل گرین نیز در حال کار بر روی چندین پروژه است. کاری است که او احتمالاً پس از اتمام آنها شروع به نوشتن فیلمنامه Bioshock خواهد کرد.

تقریباً 15 سال پیش در سال 2007 اولین نسخه از سری بازی های محبوب BioShock منتشر شد و نقدهای بسیار مثبتی دریافت کرد. این سری بازی با ایده ها و نوآوری های جدید به عنوان محبوب ترین سری از نسل هفتم بازی های ویدیویی شناخته شد. با ترکیب عناصر ژانر علمی تخیلی با ترسناک، بازی BioShock متولد شد.

بر اساس گزارش مالی به دست آمده توسط ناشر این مجموعه یعنی 2K Games، این مجموعه تا به امروز بیش از 39 میلیون نسخه اعم از سری و سه گانه فروش داشته است. طبق شایعات و اخبار مختلف، این کمپانی بزرگ در حال ساخت نسخه چهارم این سری پرطرفدار است و مشخص نیست در چه تاریخی اولین تریلر آن را خواهیم دید.

منبع: IGN