منو سایت

کارگردان داستان Guardians of the Galaxy به استودیوی BioWare می پیوندد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کارگردان داستان Guardians of the Galaxy به استودیوی BioWare می پیوندد

طبق آخرین اخبار بازی، مری دیمارل که به عنوان کارگردان داستان در تیم سازنده Deus Ex: Mankind Divided و Marvel’s Guardians of the Galaxy کار می کرد، Eidos Montreal را ترک کرد و به BioWare پیوست.

مری دیمارل یکی از قدیمی ترین فعالان صنعت بازی های ویدئویی است که 25 سال در این عرصه حضور داشته است. بیشتر شهرت او به خاطر حضور در تیم سازنده سری بازی های Myst و Deus Ex است. ویژگی اصلی داستان های نوشته مری دمارل، ارائه روایت های منشعب و چندلایه است. از جوایزی که مری دمارل برنده شده است می توان به جایزه بهترین فیلمنامه از جایزه ویدیوگیم کانادا (Deus Ex: Mankind Divided) و بهترین داستان از The Game Awards 2021 (محافظان کهکشان مارول) اشاره کرد.

مدتی پیش، Square Enix بخش غربی خود، از جمله استودیوهایی مانند Eidos Montreal و تمام IP های آنها را به گروه Embracer منتقل کرد. اگر امیدوار بودید که تحت Embriser Group تیم تولید مجموعه هایی مانند Deus Ex باقی بماند، باید بگوییم که این امر محقق نخواهد شد. چون مری دیمارل استودیو Edus Montreal را ترک کرد و به استودیو Bayover پیوست.

داستان نگهبانان کهکشان به کارگردانی مری دیمارل

Homeworld 2، Myst 3: Exile و Myst 4: Revelation را می توان از جمله آثاری نام برد که مری دیمارل در نگارش داستان های آنها مشارکت داشته است. با این حال، نقش مری دیمارل در تیم سازنده بازی Guardians of the Galaxy، بیشتر با نقش او در استودیو BioWare مطابقت دارد. در حالی که به نظر می رسد Dragon Age: Dreadwolf داستان مناسبی خواهد داشت، BioWare پنج ماه پیش اعلام کرد که یک کارگردان داستان را برای کار بر روی بازی جدید Mass Effect استخدام می کند. به همین دلیل استودیو مذکور به دنبال شخصی بود که «می تواند با تیم اصلی برای خلق روایت، گیم پلی چند رشته ای و توسعه شخصیت همکاری کند».

اگرچه هنوز تاریخ انتشار Dragon Age: Dreadwolf مشخص نشده است، اما مطمئناً بازی بعدی از سری Copper Effect پس از بازی مذکور منتشر خواهد شد. به همین دلیل بعید است تا چند سال دیگر شاهد عرضه آن باشیم. اگرچه کارگردان داستان باید زیر نظر مدیر ارشد نوآوری کار کند، اما هنوز هم فضای زیادی برای مری دیمارل وجود دارد تا خلاقیت و استعداد خود را در داستان بازی علمی تخیلی BioWare وارد کند. بازی Marvel’s Guardians of the Galaxy در طول مراحل خود دیالوگ های جالبی بین شخصیت ها دارد که لحظات فوق العاده ای را در کنار هم خلق می کند. اگر Mary Demarle این ویژگی را به بازی بعدی مجموعه Mass Effect اضافه کند، بدون شک تجربه بسیار خوبی خواهد بود.

نظر شما در مورد پیوستن کارگردان روایت نگهبانان کهکشان مارول به BioWare و احتمالاً بخشی از تیم سازنده بازی جدید Copper Effect چیست؟ آیا بازی Guardians of the Galaxy را تجربه کرده اید؟ به نظر شما حضور مری دیمارل در Bayover چه تاثیری بر کارهای آینده استودیو خواهد داشت؟ افکارتان را با ما در میان بگذارید.

منبع: PC Gamer