منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • کارگردان بازی الدن رینگ در مورد همکاری با جورج آر آر مارتین صحبت می کند

کارگردان بازی الدن رینگ در مورد همکاری با جورج آر آر مارتین صحبت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کارگردان بازی الدن رینگ در مورد همکاری با جورج آر آر مارتین صحبت می کند

طبق آخرین اخبار درباره بازی، هیدتاکا میازاکی، کارگردان Elden Ring گفته است که ملاقات با جرج آر آر مارتین و گفتگو در مورد آلدن رینگ مانند “صحبت کردن با یک دوست قدیمی” بود.

جورج آر آر مارتین بیشتر به خاطر رمان فانتزی‌اش «آواز یخ و آتش» شناخته می‌شود. حضور در Elden Ring باعث شد تا گیمرها به جرج آر آر مارتین توجه کنند. نقش او در آلدن رینگ به گلوی دنیا، داستان و شخصیت های اصلی محدود می شود. در مقابل داستان این اثر توسط هیداتاکا میازاکی نوشته شده است.

هیدتاکا میازاکی در مصاحبه با Edge خاطراتی از سفر به ایالات متحده و همکاری با جورج آر آر مارتین را بازگو می کند. به گفته هیدتاکا میازاکی، خالق آهنگ A Song of Ice and Fire از قبل از بازی Dark Souls خبر دارد.

هیداتاکا میازاکی می گوید: «وقتی با او صحبت کردم، بلافاصله متوجه علاقه و مهارت های او در ژانر فانتزی و همچنین بازی های ویدیویی شدم. بین ما بین نسل ها کمی تفاوت وجود دارد. بنابراین می ترسیدم با او صحبت کنم. اما وقتی شروع به صحبت با جورج آر آر مارتین کردم، این احساس را داشتم که دارم با یک دوست قدیمی صحبت می کنم. صحبت با کسی که به چنین چیزهایی علاقه دارد و نشان دادن شادی و کنجکاوی به دنیاهای خیالی تجربه جدیدی بود.

به گفته کارگردان بازی الدن رینگ، او و مارتین از نظر کاری و شخصیتی احترام بالایی برای یکدیگر قائل هستند. این به هیداتاکا میازاکی کمک کرد تا شرایط همکاری جورج آر آر مارتین را توضیح دهد. FromStofware از جورج آر آر مارتین خواست تا داستان حلقه قدیمی را بنویسد. بنابراین مسئولیت نوشتن داستان یا متن های بازی بر عهده او نیست.

او گفت: «در ابتدا، ما موضوعات مبهم و ایده‌های گسترده‌ای داشتیم که در ذهن داشتیم، به همراه نوع بازی‌هایی که معمولاً انجام می‌دهیم و موضوعاتی که می‌خواهیم در بازی‌هایمان با جورج آر آر مارتین داشته باشیم. به اشتراک گذاشتیم. در ابتدا همه چیز آشفته و نامشخص بود. سپس ایده های زیادی به ذهنش خطور کرد. چطوری این کار را انجام میدهی؟ این ایده چیست؟ این گفتگوها با تبادل نظر به پایان رسید».

حلقه الدن

جورج آر آر مارتین هیچ نقشی در نوشتن داستان حلقه الدن نداشت

جورج آر آر مارتین نمونه‌هایی از متن‌های هیداتاکا میازاکی و تیمش را ارائه می‌کند که بخش‌های مختلف بازی Elden Ring، مانند داستان و شخصیت‌های مهم آن را به تصویر می‌کشد و «ستون فقرات» داستان را تشکیل می‌دهد. استودیو Fram Software بازی Alden Ring را با استفاده از نوشته های جورج آر آر مارتین ساخته است. کارگردان بازی، الدن رینگ، توضیح می‌دهد: «موضوعاتی که آقای مارتین در نوشته‌های خود به آن اشاره کرده است، انگیزه‌های بازی را فراهم کرده است. “از او بابت آن متشکرم.”

هیدتاکا میازاکی اخیرا گفته است که جرج آر آر مارتین از تغییرات شخصیت در آلدن رینگ غافلگیر خواهد شد. او همچنین تایید کرد که Elden Ring به سختی کار قبلی استودیو Fram Software است. بازی Alden Ring حدود یک ماه پیش منتشر شد و موفقیت آمیز بود. این اثر نقدهای مثبتی از سوی منتقدان دریافت کرد و به بهترین بازی دهه تبدیل شد. فروش 12 میلیون نسخه در سه هفته نیز نشان می دهد که بازیکنان از Elden Ring استقبال می کنند.

نظر شما درباره نظرات کارگردان Elden Ring در مورد همکاری با جورج آر آر مارتین چیست؟ آیا در حین تجربه این اثر به تأثیرات خلق این جهان توسط جورج آر آر مارتین توجه کرده اید؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: IGN