منو سایت

کارگردان افق ممنوعه غرب نمایشنامه سوم را آزار می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کارگردان افق ممنوعه غرب نمایشنامه سوم را آزار می دهد

کارگردان افق ممنوعه غرب نمایشنامه سوم را آزار می دهد

اگر Horizon Forbidden West را بازی کرده باشید، می دانید که داستان تمام نشده است. درست مانند پایان Zero Dawn، Guerrilla Games صحنه را برای بازی دیگری آماده کرد – بازی که می توانست زمین را کاملاً نابود کند. کارگردان بازی قبلاً تأیید کرده است که بازی سوم در راه است.

Mathijs de Jong، مدیر خلاق Horizon Forbidden West در گفتگو با VG247 گفت که موضوعات روایتی که در پایان بازی می بینیم در زیر مورد بحث قرار خواهند گرفت. “… این بازی با یک صخره بزرگ دیگر به پایان می رسد، جایی که ما برخی چیزها را برای بازی بعدی دوباره تنظیم می کنیم.”

در حال پخش: بررسی Horizon Forbidden West

قرار نیست این کلیف هنجر چیست یا در چند ساعت آخر بازی چه می گذرد را خراب کنیم، اما کافی است بگوییم که ماموریت آلوی هنوز کامل نشده است و بسیار پیچیده تر – و دلهره آورتر – از آنچه در ابتدا انتظار داشتیم به نظر می رسد. وقتی برای اولین بار در Zero Dawn تعظیم کردیم. داستان دختری که در یک درگیری قبیله ای گرفتار شده است به یک معمای علمی تخیلی تبدیل شده است واقعا خلاق، نه فقط به خاطر همه دایناسورهای روباتیک مختلف که می توانید با آنها مبارزه کنید و رام کنید.

حتی اگر داستان بازی دوم هیچ جاه طلبی نداشته باشد، تعجب بزرگی نخواهد بود که Guerrilla Games در حال برنامه ریزی برای سومین بازی از این سری است. این یک موفقیت بزرگ برای استودیو و سونی بود، زیرا Zero Dawn در ماه فوریه 20 میلیون فروخت. اگرچه فروش خیره کننده Elden Ring تا حدودی بر Bidden West را تحت الشعاع قرار داده است، زیرا تنها یک هفته پس از بازی Guerrilla منتشر شد، اما ممکن است در درازمدت زیاد به او آسیب نرساند. از این گذشته، تقریباً همین اتفاق برای Zero Dawn و The Legend of Zelda: Breath of the Wild در سال 2017 رخ داد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.