منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • کارت های روز ولنتاین کربی: امروز یکی را برای عشق خود بفرستید و به بهترین ها امیدوار باشید

کارت های روز ولنتاین کربی: امروز یکی را برای عشق خود بفرستید و به بهترین ها امیدوار باشید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کارت های روز ولنتاین کربی: امروز یکی را برای عشق خود بفرستید و به بهترین ها امیدوار باشیدکارت های روز ولنتاین کربی: امروز یکی را برای عشق خود بفرستید و به بهترین ها امیدوار باشید

روز ولنتاین نزدیک است، به این معنی که وقت آن است که عاشقانه ترین پای خود را روی آن بگذارید. چه بخواهید اولین احساس خوبی از یک عاشق ایجاد کنید، یا فقط می خواهید به شریک زندگی خود نشان دهید که چقدر برای شما مهم است، امروز روزی از سال است که انجام این کار ضروری است. ممکن است تعجب کنید که آیا تمام آب نبات ها و هدایای جالب واقعاً برای نشان دادن قدردانی شما کافی هستند یا خیر، و اگر چنین است، نینتندو معتقد است که آنها شما را با یک استعداد اضافی پوشانده اند: کارت های روز ولنتاین کربی.

اکانت رسمی توییتر نینتندو آمریکا چهار کارت روز کربی ولنتاین را در اختیار شما قرار داده است تا با عزیزانتان به اشتراک بگذارید. اینها شامل عکس‌های مختلفی از کربی است که به چیزهایی تبدیل شده است که بدون شک خورده است، از جمله اکتشافات جدید و نام مناسب “Carby” از بازی آینده Switch Kirby و The Forgotten Land.

تست کردن اگر اینها، اوه، جذاب کارت‌ها تمام شیرینی‌های بالقوه را برنده خواهند شد، فرصتی است که باید از آن استفاده کنید، پس شجاع باشید و تلاش کنید، دکتر عشق. از آنجا که اگرچه اینها ممکن است خجالت‌آورترین کارت‌های روز ولنتاین باشند که امسال می‌بینید، اما یک چیز وجود دارد که می‌توانید از دست بدهید: هرکسی که بدخواهی Carbie را دوست نداشته باشد احتمالاً برای شما مناسب نیست. شما می توانید از قبل آن را بفهمید، فکر نمی کنید؟

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.