کارت فصل 4 جدید Call Of Duty: Warzone نام خود را گرفت

کارت فصل 4 جدید Call Of Duty: Warzone نام خود را گرفت

کارت فصل 4 جدید Call Of Duty: Warzone نام خود را گرفت

Call of Duty: Warzone یک کارت جدید در فصل 4 اضافه کرد و اکنون Activision نام آن را اعلام کرده است. نقشه جدید “قلعه ثروت” نام دارد.

Activision این را بعد از یک تیزر به سبک “چرخ سرنوشت”. Fortune’s Keep فقط آخرین نقشه Warzone است که در کنار Caldera، Verdansk و Rebirth Island قرار دارد. Activision همچنین یک چرخش از دهه 80 در Verdansk به نام Verdansk 84 منتشر کرد.

Caldera جدیدترین نقشه Warzone است که در ماه دسامبر می رسد. طبق گفته Dexerto، کارت Keep جدید Fortune در آپدیت آینده فصل 4 Warzone خواهد آمد. فصل 3 در 22 ژوئن به پایان می رسد، بنابراین طرفداران باید انتظار داشته باشند که فصل 4 در آن زمان شروع شود.

به گزارش اکتیویژن، کارت Tac برای Fortune’s Keep فردا، 13 ژوئن فاش خواهد شد. برای اطلاعات بیشتر با GameSpot تماس بگیرید.

فصل 3 Warzone فصل بزرگی بود و یکی از نکات برجسته عملیات Monarch بود که گودزیلا و کینگ کونگ را به میدان جنگ آورد.

در مصاحبه قبلی با CharlieIntel، مدیر خلاق ارشد Raven Software، تد تیمینز، اذعان کرد که «تخم‌های عید پاک واقعاً عالی برای فصل 4 خواهند آمد» که منجر به مشاهده یکی از بزرگ‌ترین تغییراتی که توسط کارت پس از عرضه توسط Caldera ارائه شده است، خواهد شد. . Timmins در اینجا بسیار مبهم است، بنابراین هیچ راهی برای دانستن اینکه موضوع فصل 4 دقیقاً چه خواهد بود وجود ندارد.

بازیکنان همچنین ممکن است برخی از تغییرات نقشه یا حالت های جدید را برای نقشه کوچکتر Warzone Rebirth Island مشاهده کنند. داستان فصل 3 در مورد دکل های ارتباطی روی نقشه و نحوه اسکن برج ها برای تهدیدات خصمانه صحبت می کند. وبلاگ Reloaded 3 Activision یک تهدید قریب الوقوع را تحریک می کند و جزیره زندان “حفاظت را به خطر انداخته است.”

Activision پس از انتشار Warzone 2.0 در اواخر سال جاری به پشتیبانی از Call of Duty: Warzone ادامه خواهد داد. بازی ها آهنگ های جداگانه ای برای پیشرفت و موجودی خواهند داشت. یکی دیگر از بازی‌های جدید Call of Duty که امسال عرضه می‌شود، Call of Duty: Modern Warfare 2 از Infinity Ward است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.