منو سایت

کارت دوم بازی Call of Duty Warzone 2 در دست ساخت است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کارت دوم بازی Call of Duty Warzone 2 در دست ساخت است

Call of Duty Warzone 2 دنباله ای برای Battle Royale Activision است که تا کنون اطلاعات مختلفی از آن فاش شده است. طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، نقشه دوم Warzone 2 در دست ساخت است و از نظر اندازه مشابه جزیره Rebirth فعلی خواهد بود. گزارش جدید تام اندرسون جنبه های جدیدی از دنباله بازی Call of Duty Warzone را نشان می دهد و اطلاعات به روزی را در اختیار ما قرار می دهد.

کارت دوم بازی Call of Duty Warzone 2 در دست ساخت است. افرادی که در جلسه تست بازی شرکت می کنند. دیدند نقشه دیگری در منو هست. این افراد موفق به تجربه این نقشه نشدند و استودیو به آنها اجازه دیدن نقشه دوم را نداد. ما نمی توانیم با این حساب وارد جزئیات شویم. اما تام اندرسون سرنخ هایی به دست داد.

افرادی که در این جلسه شرکت کردند به این نتیجه رسیدند که کارت دوم Call of Duty Warzone 2 مشابه جزیره Rebirth فعلی و از نظر اندازه کوچکتر خواهد بود. همچنین این کارت پس از انتشار بازی در دسترس خواهد بود و در حال حاضر آماده نیست. این خبر نشان می دهد که اکتیویژن در حال آماده شدن برای گنجاندن چند کارت در بازی است و تنها شاهد یک کارت اصلی نخواهیم بود.

نقشه بازی Call of Duty Warzone 2

نقشه بازی Call of Duty Warzone 2

Call of Duty Wars 2 با موتور گرافیکی جدید ساخته شده و کاملا جدا از بازی فعلی است. سازنده هنوز اطلاعات موثقی از بازی در اختیار ما قرار نداده است و طبق برنامه ریزی های اولیه، بازی در دسامبر سال جاری یا ژانویه 2023 منتشر خواهد شد.کارت دوم در اواسط سال آینده در دسترس خواهد بود. استودیو Infinity Ward به طور همزمان Modern Warfare II را تولید می کند.

گزارش‌های فعلی Call of Duty Warzone 2 توانایی شنا را نشان می‌دهد. طبق اطلاعات فاش شده، نقشه اصلی پهن تر از چیزی است که طرفداران دیده اند و بخشی از آن پر آب است. این به بازیکنان اجازه می دهد تا شنا کنند و از قایق استفاده کنند. هیچ یک از نقشه های وردانسک و کالدرا اجازه شنا را نمی دادند. اما اولین کارت Battle Royale Call of Duty با نام Blackout این فرصت را فراهم کرد. به همین دلیل اندرسون معتقد است که کارت Call of Duty Warzone 2 شبیه به Blackout است.

در گزارش دیگری به لوکیشن های اصلی Map Warzon 2 اشاره شده است که بر اساس این گزارش، از مکان های بازی معروف این سری از جمله نقشه های Modern Warfare 2 استفاده شده است، به عنوان مثال از نقشه های Highrise و Terminal استفاده شده تا در نهایت یک نقشه بزرگ تشکیل شود. انتظار می رود Warzone 2 را در پایان سال دریافت کنید.

منبع: VGC