منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • کاربران PS5 اکنون می توانند کنترلر DualSense خود را در رایانه به روز کنند

کاربران PS5 اکنون می توانند کنترلر DualSense خود را در رایانه به روز کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کاربران PS5 اکنون می توانند کنترلر DualSense خود را در رایانه به روز کنند

کاربران PS5 اکنون می توانند کنترلر DualSense خود را در رایانه به روز کنند

پلی استیشن اپلیکیشن جدیدی برای رایانه شخصی برای به روز رسانی کنترلر DualSense منتشر کرده است. برنامه به‌روزرسانی میان‌افزار که در رایانه‌های ویندوز 10 یا 11 موجود است، از طریق وب‌سایت پلی‌استیشن در دسترس است و به کنترلر DualSense اجازه می‌دهد تا با اتصال آن به کابل USB-C، به‌روزرسانی شود.

شایان ذکر است که مایکروسافت گاهی اوقات سفت‌افزار جدیدی را برای کنترلرهای بی‌سیم Xbox خود برای کنسول‌های Xbox Series X | S منتشر می‌کند، اگرچه این دستگاه‌ها می‌توانند ارتقا را به صورت بی‌سیم دریافت کنند.

در حال پخش: کنترلر PS5 DualSense عالی است … اگر توسعه دهندگان از آن استفاده کنند

کنترلر DualSense از زمانی که برای اولین بار در سال 2020 با کنسول PS5 عرضه شد، با رایانه های شخصی سازگار است و این دستگاه به لطف ویژگی های بازخورد لمسی و چندین بازی دست اول پلی استیشن که پورت شده اند، در رایانه شخصی مخاطب پیدا می کند.

سونی ابتدا راه را برای راه اندازی IP خود بر روی رایانه با Horizon Zero Dawn در سال 2020 آغاز کرد و به دنبال آن Days Gone در سال 2021 و God of War در اوایل امسال قرار گرفتند.

اولین آدرس IP بعدی پلی استیشن که اواخر امسال به رایانه شخصی تغییر خواهد کرد، Uncharted 4: A Thief’s End و Uncharted: The Lost Legacy هستند. علاوه بر این دو بازی، انتظار می رود که عناوین بیشتری در پایان راه خود را باز کنند، زیرا سونی استودیوی تخصصی Nixxes را برای پورت رایانه در جولای سال گذشته خریداری کرد.