منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • کاربران کامپیوتر از ترفند کسب درآمد از GTA Online Plus اجتناب کرده اند

کاربران کامپیوتر از ترفند کسب درآمد از GTA Online Plus اجتناب کرده اند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
کاربران کامپیوتر از ترفند کسب درآمد از GTA Online Plus اجتناب کرده اند

Rockstar به تازگی یک سرویس مبتنی بر اشتراک GTA Plus را معرفی کرده است که اقلام مختلف و پول اضافی را به صورت ماهانه به بازیکن اهدا می کند. جوایز ویژه و سایر ویژگی‌ها از جمله ویژگی‌های سرویس GTA Online Plus است که از ۸ اسفند به‌طور انحصاری برای کاربران پلی‌استیشن ۵ و سری ایکس‌باکس فعال می‌شود. این بدان معنی است که کاربران رایانه از ترفند کسب درآمد جدید از شرکت و سرویس مشترک GTA V جلوگیری می کنند.

به گزارش پارسی گیم، قیمت سرویس اشتراکی جی تی ای پلاس شش دلار در ماه است. اعضای سرویس هر ماه 500000 دلار پول نقد در بازی دریافت می‌کنند، همچنین «فرصت‌های» ویژه برای دسترسی به آیتم‌های جدید، ارتقاء خودرو و در نهایت تخفیف‌های ویژه دریافت می‌کنند. در واقع کاربران این سرویس زودتر از سایرین به محتوای جدید دسترسی خواهند داشت و همچنین فرصت بیشتری برای ارتقا و بهبود خواهند داشت. به نوعی، سیستم پرداخت توسعه بازی به عنوان یک سرویس مشترک به مصرف کنندگان فروخته می شود.

سرویس اشتراک گذاری GTA سرویس آنلاین GTA

پاسخ های سرویس مشترک GTA

اولین ماه سرویس اشتراک GTA Online Plus از 8 اسفند آغاز شده و تا پایان 27 آوریل ادامه خواهد داشت. این سرویس فقط برای نسخه ارتقا یافته GTA V فعال خواهد بود و خوشبختانه کاربران کامپیوتر از این سرویس دور خواهند بود. GTA Plus تعمیرات رایگان اتومبیل و ورزش و همچنین ارتقاء رایگان سایر وسایل نقلیه را ارائه می دهد. همچنین کاربران برای شرکت در مسابقات و رویدادها و به طور کلی محتوایی که باید در دسترس همه باشد، 3 برابر امتیاز بیشتری دریافت می کنند. برای پول به بازیکنان فروخته می شود.

معرفی سرویس اشتراکی GTA V با اعتراض زیادی روبرو شد. طرفداران قدیمی Rockstar نوشته اند که این سرویس یک ترفند جدید برای کسب درآمد از بازی آنلاین GTA است و به هیچ وجه به چنین سرویسی نمی پیوندند. بازیکنان Red Dead Online بار دیگر نسبت به عدم توجه به این بازی اعتراض کردند و نوشتند که Rockstar آنها را فراموش کرده است. اعتراضات با معرفی سرویس GTA Plus ادامه دارد و هزاران نفر نسبت به تغییرات گسترده در بدنه Rockstar ابراز نگرانی کرده اند.

Rockstar از زمان انتشار Red Dead Redemption 2 تاکنون بازی جدیدی با استودیوهای مختلف و هزاران کارمند منتشر نکرده است و انتشار سه گانه GTA با نظرات متفاوتی همراه بوده است. این شرکت به تازگی توسعه GTA 6 را تایید کرده است و به نظر می رسد GTA 6 تنها بازی Rockstar از نسل نهم خواهد بود. نظر شما در مورد سرویس اشتراکی GTA V چیست؟ آیا برای عضویت در این سرویس ماهیانه 60 دلار می پردازید؟

منبع: PCGAMESN