منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • ژور امروز کجاست؟ (4-8 مارس) – راهنمای مکان و چیزهای عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

ژور امروز کجاست؟ (4-8 مارس) – راهنمای مکان و چیزهای عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
ژور امروز کجاست؟ (4-8 مارس) - راهنمای مکان و چیزهای عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

ژور امروز کجاست؟ (4-8 مارس) - راهنمای مکان و چیزهای عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

اینجاست: راه اندازی یک حمله جدید در Destiny 2. افزونه Witch Queen یک فعالیت عظیم دیگر در پایان بازی را به ارمغان می آورد که بازیکنان می توانند با آن مبارزه کنند، به خصوص اگر در مسابقه ای برای تکمیل حمله در 24 ساعت اول هستید. ، می خواهم تا حد امکان آماده باشم. Xur به منظومه شمسی بازمی گردد تا با دسته ای جدید از وسایل عجیب و غریب و تجهیزات افسانه ای به شما کمک کند – در اینجا می توانید او و هر چیزی را که می فروشد پیدا کنید.

Xur روز جمعه با بازنشانی روزانه وارد منظومه شمسی می شود، بنابراین به محض فرود این مقاله را به روز خواهیم کرد.

Xur هر آخر هفته در Destiny 2 شرکت می‌کند، که با تنظیم مجدد روزانه در ساعت 9 صبح PT / 12 بعد از ظهر به وقت شرقی هر جمعه شروع می‌شود. مکان دقیق آن همیشه هنگام ورود یک راز است، زیرا در نقشه ذکر نشده است و بازیکنان تازه کار می توانند به راحتی آن را از دست بدهند. با این حال، تعدادی مکان وجود دارد که او در آن اقامت دارد، از جمله منطقه آشیانه برج، Nessus در قبر Watcher و منطقه Winding Cove EDZ.

همراه با تغییرات در مکان آن، موجودی Xur نیز به صورت هفتگی می چرخد. این بدان معنی است که ارزش آن را دارد که هر بار از آن دیدن کنید تا سلاح‌های جدید و رول‌های زره‌های افسانه‌ای و عجیب آن را بررسی کنید. می‌توانید در هر زمانی بین ورود آن در روز جمعه و تنظیم مجدد هفتگی در ساعت 9 صبح به وقت ظهر / 12 بعد از ظهر به وقت شرقی سه‌شنبه آینده، زمانی که Xur منظومه شمسی را ترک می‌کند، از آن دیدن کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.