ژور امروز کجاست؟ (3-7 ژوئن) - راهنمای مکان و آیتم های عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

ژور امروز کجاست؟ (3-7 ژوئن) – راهنمای مکان و آیتم های عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

ژور امروز کجاست؟ (3-7 ژوئن) - راهنمای مکان و آیتم های عجیب و غریب در Destiny 2 Xur

فروشنده اسلحه مورد علاقه Destiny 2 Xur در حال ارائه مجموعه ای از سلاح ها و زره های عجیب و غریب از موجودی خود است. از آنجایی که برخی از فعالیت‌های جدید در Season of the Haunted وجود دارد که به قدرت شلیک سنگین نیاز دارند، اکنون زمان خوبی است تا ببینید در Xur چه چیزی در فروش است تا بتوانید در Deelict Leviathan’s Nightmare Containment یا سیاه چال Duality جدید پیروز شوید.

ما هنوز نمی دانیم که Xur کجا ظاهر می شود، اما به محض دریافت موقعیت مکانی او، این پست را به روز خواهیم کرد. معمولاً در یکی از سه مکان – Nessus، EDZ و آشیانه برج – ظاهر می‌شود، بنابراین دنبال کردن آن چندان دشوار نیست. Xur هر آخر هفته در Destiny 2 شرکت می‌کند و هر جمعه با بازنشانی روزانه در ساعت 10 صبح PT / 13:00 ET شروع می‌شود.

مکان دقیق آن همیشه در بدو ورود یک رمز و راز است، زیرا در نقشه ذکر نشده است و برای بازیکنان تازه کار به راحتی می توان آن را از دست داد.

علاوه بر مجموعه گردان سلاح های عجیب و غریب، Xur همچنین سلاح هایی را ارائه می دهد که قبلاً برای ماموریت های فصلی قفل شده بودند – Hawkmoon و Dead Man’s Tale – و هر سلاح هر هفته لیست جدیدی از مزایا را دارد.

برای کسانی از شما که می خواهید رمزی عجیب و غریب بگیرید که می تواند برای خرید یک اسلحه عجیب و غریب از بنای یادبود موجود در برج استفاده شود، جستجوی طولانی نیز وجود دارد که می توانید از Xur دریافت کنید که با یکی از این موارد کمیاب به شما پاداش می دهد. .

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.